ریک Pitino در آیونا برنامه نیکز, درام, تاثیر NCAA تبعید

جدید منگو مربی ریک Pitino — که شده است در راس برای نیکس و Kentucky Wildcats و سرنگون شد توسط لویی میان یک رسوایی قبل از مربیگری در یونان — طول می کشد زمان برای برخی از Q&A با ارسال مقاله نویس استیو Serby.

س: در جایی که سطح دکترای خود را — پرشور گرسنه رانده می شود ؟
یک: من می خواهم بگویم آن را متفاوت از روز اول من در زمان بیش از نیکز و من احتمالا در اوایل 30s ، آن را حتی بیشتر بنابراین امروز به خاطر من آموخته ام دو مهم جنبه های بسکتبال — من یاد گرفتم چه نه می گویند و چه نیست, برای انجام, و من یاد گرفتم که چه چیزی برای انجام. تجربه به شما می آموزد که آن دو چیز یا سه چیز است. EuroLeague واقعا به من کمک کرد توسعه در کل طرز فکر مختلف با جرائم. این یک تجربه یادگیری بزرگ برای من است. من فکر می کنم آن را به بهترین شکل بسکتبال وجود دارد می توان در جرم. دفاعی استانداردهای خود را نگه ندارد تا به راه ما آن بازی است.

س: طرز فکر متفاوت است و در چه راه ؟
یک: عبور از برش. … آنها بازی با 24 ساعت دوم اما آنها حرکت بسکتبال گاهی اوقات شش و هفت می گذرد در طول شش هفت ثانیه برای ایجاد جنبش و عکس های خوب. آن را ممکن است در نهایت در یک pick-and-roll مانند ما انجام می دهیم اما آنها را ایجاد کنید که همه جنبش به دلیل دفاعی خود را قوانین درست مثل دانشگاه. آنها می تواند نشستن در سه خط دوم.

س: پس چه خواهد شد Iona بازی می شود ؟
یک: ما بازی EuroLeague جرم با دادگاه فشار دفاع.

Q: بنابراین Iona سرگرم کننده خواهد بود به تماشای ؟
یک: اوه بسیار است.

س: تعریف شما از یک برنده اختلال و چرا شما شده ام مبتلا به آن است ؟
یک: من فکر می کنم آن را بسیار برنده اختلال آنجا که رقابتی اختلال است. من یک گلف باز خوب اما اگر من بازی گلف … شما فکر می کنم من در حال بازی برای قهرمانی ملی. این فقط یک رقابتی چیزی است که هر بار که شما انجام چیزی است که شما در حال تلاش برای برنده شدن. و یکی از چیزهایی که من آموخته ام در طول سال است به خوبی بازنده دادن اعتبار به تیم های دیگر حرکت می کند و فقط سعی کنید و بازی بازی.

Rick Pitino
ریک PitinoAP

س: شما چه خواهد چهار نهایی میدارد شده اند ؟
یک: کانزاس Gonzaga, Dayton … اگر آنها را کنتاکی در شرق من رفته احتمالا کنتاکی چرا که آنها واقعا شروع به بازی بهتر است.

س: تا چه حد می تواند Seton سالن رفته اند ؟
یک: من فکر می کنم Seton Hall اسم رو به نخبگان هشت, چرا که آنها تا به حال بلوغ آنها در حال به ثمر رساندن آنها تا به حال بزرگ شات-مسدود کردن [مربی] کوین [ویلارد] نشانی از یک کار فوق العاده. من فکر می کنم آنها می شود به یکی از آن پرقدرت تیم که غالب آنها را در چند موقعیت, اما آنها واقعا فوق العاده تیم بسکتبال. این شرم آور من فکر دیتون تا به حال تیم بسکتبال.

س: آیا شما فکر می کنم Myles پاول خواهد بود یک نرم افزار ؟
یک: یک بازیکن دوست دارم در EuroLeague; او باید در NBA نام مایک جیمز. او گلزن پیشرو در EuroLeague. Myles پاول مرا به یاد مایک کمی. من فکر می کنم او می تواند در NBA? من فکر می کنم او سعی خواهیم کرد با یک تیم اما من فکر می کنم او می تواند یک بازیکن فوق العاده در اروپا و مقدار زیادی از پول می شود و بسیار موفق. می تواند او بازی در NBA? من مطمئن هستم که او می تواند اما من فکر نمی کنم او کسی میخوای بگو او قطعا تو را از آن اما او بسیار جوان و با استعداد و من فکر می کنم او می خواهید برای دریافت یک شات خوب در NBA.

س: چقدر خوب از یک نرم افزار را UNC را کول آنتونی بود ؟
یک: من فکر می کنم او فوق العاده است. من عاشق پدر [گرگ], بازی, و من فکر می کنم او بهتر از پدر او. پدر خود را نمی تواند شلیک کنید و یا پرش مانند کول. او مواد منفجره ورزشکار, مواد منفجره نقطه گارد نگرش بزرگ, رابطه جنسی خشن مانند پدرش.

س: نظر شما در سنت جان مربی مایک اندرسون?
یک: من می دانستم که مایک از آرکانزاس است. من شوکه شده بود که او به سنت جان. پس زمینه خود را است, آرکانزاس, پس زمینه خود است که در جنوب. اما او یک مربی فوق العاده ای فوق العاده ای فرد است. من فکر می کنم او را انجام دهد اگر او را استخدام بزرگ چرا که او یک مربی عالی.

س: چه شما می خواهید برای گفتن در مورد سابق Iona مربی تیم Cluess?
یک: تیم انجام یک کار فوق العاده در سنت مری در منهست او یک کار فوق العاده در ونیز گاردنز. او یک بار آنچه که من اسمش بسکتبال بنی او را قدیمی و از مد افتاده بسکتبال بنی. شما لازم نیست که به او امکانات بزرگ فقط به او یک توپ بازی در بین خطوط و او را برنده میخوام. نماز من با او هستند. من امیدوار هستم که او می تپد هر چه او کرده است.

س: توصیف اولین بار شما را ملاقات جیم Valvano.
یک: ما بازی یک بازی بسکتبال برای دو تابستان راست. او مربی من بود و یک مشاور در جزیره لوتری. ما بازی یک بر یک در موقع ظهر هر روز هنگامی که او در راتگرز. من یک بازیکن بسکتبال است. … من ارائه شد نیوجرسی Net کار با [سپس مالک] جو Taub. من نمی خواهم اما من راه اندازی یک مصاحبه با هفت نفر از صاحبان آنها برای جیمی V. در شهر نیویورک است. او راه می رفت, به نام من و گفت: “به هیچ وجه در یک میلیون سال من می تواند که در برخورد با کسانی که هفت بچه ها.” پس از آن من ماندم با او هنگامی که او به من گفت که او احساس کردند که او به رفتن را از طریق در N. C. دولت با NCAA او معتقد تخریب سیستم ایمنی بدن خود را, و که یکی از دلایل او با داشتن یک زمان دشوار مبارزه با سرطان است. من به یاد داشته باشید او به من گفتن که.

س: در جایی وجود دارد او باید در حال حاضر خندان که دوستان قدیمی خواهد بود مربیگری Iona.
یک: من امیدوار هستم که من باید از این تجارب است که تیم Cluess بود که جیمی V. داشتند که تیم ویلز بود. هر کسی که مربی در آیونا کالج … کوین ویلارد … همه آنها می گویند همان چیزی که: “تو می خواهی آن را دوست دارم. آن را به یک محل خاص است.” و برای هر مربی که وجود دارد به می گویند که که لعنت چیز خاص.

س: چه چیزی شما فکر می کنم Patrick Ewing به عنوان یک سر مربی ؟
یک: پاتریک انجام یک کار بزرگ سال قبل در جورج تاون. من به دنبال او من به او صحبت کرد زیادی را بر روی تلفن من تماس او پس از بازی گفت: آنچه من و آنچه که من فکر می کردم او نیاز به کار بر روی. من را دنبال نمی کند او در این سال به دلیل بودن در یونان.

Q: چگونه او تبدیل به یک سر مربی NBA?
یک: من فکر می کنم که شاید کمی از کلیشه از بچه ها آنها را دوست ندارند به استخدام مراکز. این اما تنها دلیل من می گویند که به دلیل وجود دارد بیش از حد بسیاری از بچه ها بزرگ بودن سر مربیان است.

Rick Pitino
ریک PitinoAP

س: چرا شما دو سال مربیگری مشیت مورد علاقه خود را دو سال مربیگری?
یک: تیم من در زمان بیش از هفت سال راست آنها مرده بودند گذشته از محل آغاز به کار بزرگ شرق و یا گره خورده است به جای گذشته است. تیم من در زمان بیش نیست که در یکی دو شکل گلزن. و آنها رفت و از آن نقطه به شب و چهار نهایی. و من فقط فکر کردم این جادویی و من آرزو می کنم اگر من تا به حال یک تاسف من اسم فقط ماند 3-5 سال بیشتر در پراویدنس ، خوشحال رفتم به نیکز. مردم فکر می کنم بزرگترین حسرت من شده اند به ترک کنتاکی. اما این که واقعا چنین نیست چون من مربی هفت سال در کنتاکی. آن را فقط بیش از حد کوتاه در مشیت و آن را جادویی دو سال است.

س: شما را شگفت زده شبکه اخراج کنی اتکینسون?
یک: شوکه کرد. اگر شما نگاه در فهرست در حال حاضر به هیچ وجه آنها یک حذفی تیم, و او آنها را در پلی آف. او با هیچ شهرت و توسعه آنها را به واقعا خوب بازیکنان بسکتبال. در واقع می شده اند یکی از گزینه های من برای مربی سال است.

س: واکنش شما چه بود که کایری اروینگ و کوین دورنت امضا شده با شبکه?
A: بدون دادن نیکز مصاحبه ای که تکان دهنده بود. نیکس امروز آن را مانند روز, که در آن همه رویای بازی در Madison Square Garden. زمانی که من در بازی شما می خواهم همه چیز را برای رسیدن به Madison Square Garden. پس از آن کمی متفاوت امروز و خرت سازمان است که رفتن را از طریق بار دشوار است اما امیدوارم آنها هم حق رهبری در حال حاضر و آنها را به نوبه خود آن را در اطراف.

س: شما فکر می کنید دورنت را می توان یکی از همه تایمر?
یک: من همیشه فکر می کردم که راه او را به خاطر 6-11 شاخه آن بزرگ رهگذر بزرگ طول می داند بازی بسکتبال جستوجوی او همیشه می خواهد در ورزشگاه همیشه می خواهد بهتر شود. در حال حاضر بدیهی است که او آینده بسیار دشوار است آسیب [پاره شده تاندون آشیل] اما کوین واقعا هرگز متکی ورزشکاری خواهد بود. به طوری که قصد کمک به او را به آینده را از این آسیب است. اگر چه او است ورزشی, او هرگز متکی است که او با تکیه بر مهارت های خود را بیش از هر چیز دیگری است.

س: و شما همیشه دوست داشتم Kyrie, راست?
یک: آره Kyrie یک بازیکن بزرگ است. و من به صحبت کرد سلتیک تجهیزات manager که به من بسیار نزدیک با او گفت: Kyrie واقعا سزاوار نیست انتقاد او از آنجا که او یک پسر خوب بسیار هوشمند است. گاهی اوقات شما باید صرف زمان با مردم قبل از قضاوت.

س: با سالم Kyrie و سالم دورانت شبکه باید در مسابقات قهرمانی مکالمه فصل آینده درست است ؟
یک: این همه بستگی دارد چقدر خوب میخوایم دفاعی. Are you gonna be هوستون ؟ هیچ چیز با آن اشتباه در صورتی که نوع شما می خواهید می شود و سپس این نوع از تیم شما خواهد بود. شما باید به منظور توسعه یک هویت از آنچه شما می خواهید به از سبک نظر و هنگامی که آنها توسعه است که هویت خود را از طریق مربی جدید پس از آن ما را ببینید که چقدر خوب آنها در حال رفتن به.

س: اگر نیکز حفظ مربی موقت مایک میلر که آیا شما فکر می کنم در میان Mark Jackson, Tom Thibodeau و Jeff Van Gundy خواهد بود مناسب است ؟
یک: من فکر می کنم هر سه خواهد بود مناسب. آنها نیاز به نظم و انضباط و ساختار بدیهی است که آنها نیاز به بازیکنان. … آنها نیاز به بیرون رفتن در رایگان آژانس و اگر به شما گفت به کسی “هی مارک جکسون سرمربی” یا “Van Gundy را سر مربی” من فکر می کنم نمایندگی رایگان می خواهید به بازی برای آنها.

س: آیا شما فکر می کنم شما می تواند به واسطه یک نشست بین جیمز دولان و چارلز اوکلی و اسپایک لی ؟
یک: (خنده) من خیلی دوست دارم به سعی کنید چون من عشق الکی و من عاشق سنبله. … بهترین کاری که به انجام است فقط همه در یک اتاق هش آن صحبت می کنند آن را و تبدیل شدن به دوستان این است که بهترین راه برای انجام آن است. اگر من جیم Dolan تماس بگیرید تا سنبله تماس بگیرید تا بلوط قرار دادن اونا در یک اتاق “هی بچه ها بیایید این ترک بهترین دوستان است و اجازه دهید در حرکت است.”

س: چه چیزی شما فکر می کنم RJ Barrett?
یک: من دوست دارم مرد از فیلادلفیا [بن] سیمونز. من فکر می کنم او استادان و مردم سعی می گویند آنچه که او نمی تواند انجام دهد و آنها سعی به انجام این کار با من با نیکز زمانی که آنها پیش نویس Mark Jackson. آنها سعی کردند به من بگویید او خیلی آهسته آنها سعی کردند به من بگویید که او نمی تواند شلیک کنید و پاسخ من این بود که “به من بگو آنچه که او می تواند انجام نمی به من بگویید آنچه را که او نمی تواند انجام دهد.” و همان چیزی که با برت. او را بزرگ کردم اندازه توانایی بزرگ و همه در NBA را بهبود می بخشد تیراندازی خود را. Scottie Pippen نمی تواند شلیک گذشته 10 فوت زمانی که او برای اولین بار در لیگ و او 3-نقطه تیرانداز. من فکر می کنم او خواهی بود یک بازیکن بسکتبال است.

س: افکار خود را در Mitchell رابینسون?
یک: من فکر می کنم او می شیم بزرگ NBA حرفه ای. من از تماشای بازی او را در مورد پنج بازی من نمی دانم نگرش خود را, من نمی دانم اخلاق کار خود را, اما توانایی های خود را وجود دارد و من دوست دارم آنچه من می بینم.

س: شما چه می دانید در مورد جدید نیکز جمهور لئون رز ؟
یک: من در واقع فکر می کنم او یک انتخاب بزرگ است. من فکر می کنم آنها نیاز به چیزی متفاوت است. او یک قدرت کارگزار بالا طراحی شده ، او به وضوح می داند که در لیگ های دیگر عامل [راب Pelinka] وجود دارد خارج وجود دارد با لس آنجلس [لیکرز] انجام داده است یک کار بزرگ است. در واقع من فکر می کنم او به انجام یک کار بزرگ با نیکز.

س: چقدر خوب می پلیکان rookie صهیون ویلیامسون بود ؟
یک: من فکر می کنم صهیون است که یکی از عجایب طبیعت است. چرا که او را مانند یک فرد بزرگ به عنوان او باقی می ماند سالم او را میخوام باید یک حرفه ای بزرگ.

س: شما مربی جفت در توییتر: مربی K و جان چوبی?
یک: من می دانستم که مربی های چوبی بسیار خوبی است. آنها هر دو بسیار شبیه شخصیت. بین خطوط آنها saints آنها می خواهند به پروژه. آنها قاتلان بین خطوط. آنها هر دو نیز بسیار خصوصی مردم است. آنها خانواده گرا. همسران خود را حکومت غوغا به دور از خطوط.

NCAA
جان Calipari و ریک PitinoAP

س: تام Izzo و Rollie Massimino?
یک: بین خطوط هر تماس داور است و آنها در حال رفتن از جا در رفته. آنها دوست دارند بازیکنان خود را خود بازیکنان هستند زندگی خود را.

س: جان Calipari و لری براون ؟
یک: آنها دوستان نزدیک و هر دو آنها درخشان مربیان است. هر دوی آنها تا به حال تمایل به حرکت به مکان های مختلف اگر چه جان خواهد بود lifer در کنتاکی. آنها هر دو با محبت این بازی باید شور و شوق زیادی برای بازی.

س: شما فکر نمی کنم Calipari خواهد بود علاقه مند در نیکز ؟
یک: من واقعا نمی. من فکر می کنم زمانی که شما مربی در کنتاکی شما باید برتر در کالج بسکتبال — از نظر او می تواند جذب هر بازیکن او می خواهد او باور نکردنی و امکانات او را میخوام پیروزی خود را در 30 بازی هر سال او بهترین کار را در تمام زمین بسکتبال. بنابراین من مطمئن هستم که چرا او تا به حال می خواهم به یک شغل است که بهترین کار در تمام بسکتبال. او باهوش تر از من در زمانی که به آن می آید.

س: جیم Boeheim و ری مایر?
یک: جیم یک استراتژیست بزرگ. من بر روی نیمکت با او و او را می بیند بازی و وقفه به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی. هر دو بچه ها تا به حال طول عمر. جیم احتمالا عالی ارزیاب از استعداد او را بزرگ طلایه دار از حریف و بچه ها عاشق بازی برای او و آنها عاشق بازی کردن برای ری مایر.

س: Jay رایت و چاک دلی?
یک: من رفتم و چک دلی گنجه در چری هیل نیوجرسی. او تا به حال هر باد و هر دست کت و شلوار به انتظارنشسته بودند توسط رنگ چک با چک های راه راه با راه راه رنگ مستقیم — همان چیزی که با پیراهن. من راه می رفت در گنجه خود را و من دیدم حدود 60 مناسب, 60, پیراهن کروات و کمربند و کفش برای مطابقت با. من هرگز در جی گنجه اما تصور آن خواهد بود همین. دو مربیان دو شخصیت بسیار کاریزماتیک است. تا به حال کل بسته است. اگر چه آنها مانند آنها در یک GQ magazine, هر دو بسیار فروتن مردم است. جی رایت و چاک دلی اگر شما تا به حال برای ساخت یک مربی با یک قالب از خاک رس یکی از کسانی که پاپ خواهد بود ،

س: دین اسمیت و روی ویلیامز?
یک: بدیهی است که مانند Calipari و لری براون در آنها برش از همان پارچه. آنها هرگز به تو می گویند یک کلمه منفی. همیشه خواهی بود “خدای من, golly.” و سپس شما را به بازی گلف با دین او را میخوام برش گلو خود را ، Big-time برندگان. واقعا مردم با کیفیت. واقعا در مورد مراقبت از مردم آنها مربی است. بزرگ استراتژیست بزرگ بازی مربیان است. او آموخته است که تحت دین. دین یکی از نوآوران در این بازی یکی از ایست مربیان تمام وقت است.

س: آیا شما فکر می کنم این مربی جوان در NCAA است ؟
یک: Kevin ویلارد. من می دانم که او چرا که او برای من کار می کرد برای نه سال او دیگر جوان نیست اما من حدس می زنم او میانسالی در حال حاضر — اما او یک مربی جوان. این آسان نیست در Seton سالن. آن را آسان در هر یک از مدارس شهری. آنها لازم نیست که عمل امکاناتی که Kansases این Kentuckys این Louisvilles شمال کارولینا اند. من نمی دانم واقعی, سکس واقعی با مادر بچه ها — من دور شده است برای دو یا سه سال در تبعید.

س: آیا شهرستانها مورد علاقه خود را در خارج از کشور ؟
یک: باور کنید یا نه مسکو بود. بدیهی است که میلان در حال رفتن را از طریق بار دشوار در حال حاضر, اما میلان فوق العاده بود. استانبول من دیوانه در مورد دلیل آن را دشوار شهر به اطراف. من فکر کردم اسپانیا بزرگ قناری, جزیره, باور نکردنی. یونان بود که احتمالا مورد علاقه من از تمام نقاط جزیره و مردم همه آنها انگلیسی صحبت می کنند. بهترین قسمت در مورد همه چیز نه تنها این سفر و تجربه اما در سن و سال من چقدر بسکتبال یاد گرفتم.

س: چه چیزی شما امیدوارم که همه بازیکنان خود را در گذشته و حال مورد شما می گویند ؟
یک: من می خواهم به در نظر گرفته شود تنها توسط مردم من مربی و افرادی که مشغول به کار در دست من است. من همیشه می گویم به مردم “اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که من هستم همه چیز در مورد تماس Mark Jackson, تماس تا بیلی Donovan, تماس تا Jeff Van Gundy تماس بگیرید تا فرانسیسکو گارسیا, جمال Mashburn.” من شده است در کسب و کار با جمال Mashburn برای بیش از 30 سال با هم و او برای من. تماس بگیرید تا افرادی که به بازی کردن برای من. و سپس تماس بگیرید تا 30 دستیار مربیان هستند که سر مربیان است که کار در دست من است. و اجازه دهید من در نظر گرفته شود ،


س: چه کسی خواهد بازی شما در فیلم ؟

یک: (خنده) من می خواهم اندی گارسیا به بازی من است. من فکر می کنم او underrated بازیگر. من او را ملاقات نمود در هند Creek, او یک مرد بزرگ. Al Pacino, بسیاری از مردم می گویند من شبیه او را در روز. من استفاده می شود به را انتخاب کنید Al Pacino در McBurney را YMCA در خیابان 23 در شنبه 4-در-4 بازی زمانی که “پدرخوانده” درست از آب در آمد. ما می توانید ما الاغ لگد شما تا به حال به صبر یک ساعت به بعد اجرا شود. اما من می خواهم را انتخاب کنید و او را تنها به این دلیل که او Al Pacino.

س: چه چیزی باعث ریک Pitino در حال حاضر ؟
A: خوب, برای شروع با من رفت به یونان که چقدر من عاشق مربیگری است. من نمی دانم هر کسی وجود دارد, نمی دانم هر چیزی در مورد EuroLeague فقط بسته بندی شده در کیسه های من در کریسمس و در زمان خاموش. من فکر می کنم آن صحبت می کند جلد فقط برای من چقدر عاشق این بازی بسکتبال. مثل من گفت: [خوردن] رئیس جمهور من در زمان مسئولیت کامل برای هر چیزی که رخ داده است چون من رهبر بود. که یک چیز یاد گرفتم از سختی. من لازم نیست که یک تراشه بر روی شانه من من گفت: من یک تخته سنگ روی شانه من.

س: آیا شما در مجموع آنچه در دو سال گذشته شده بود برای شما ؟
یک: من فکر می کنم من سمت چپ برای یونان بسیار تلخ است. پسر من به من بزرگترین مشاوره. او گفت: “پس از شما کتاب [“Pitino: داستان من”] پدر. که آن را در حال حاضر. توقف تلاش برای رفتن به یک جنگ صلیبی خود را به اعلام بی گناهی فقط مربی است.” من نیز منعکس شده و من گفت: “شما می دانید چه ؟ من مسئول همه چیز است که رفت چون من تمام اعتبار 30 به علاوه برای چیزهایی که به سمت راست رفت.” بنابراین من نیاز به مسئول خود را به آن. من مستحق اخراج می شود توسط لویی [برای رشوه طرح اتهامات] صرف نظر از اینکه من 100 درصد گناه مهم نیست. من سر مربی. من مسئول این اقدام از دیگران در این زمینه است. اما من در زمان مسئولیت. من تبعید توسط NCAA برای سه سال. من در نهایت من به علت سعی و کوشش با منطقه جنوب نیویورک هنگامی که من کاملا تبرئه اما شما می دانید که چگونه است که آن زمان 21/₂ سال به رفتن به دادگاه و خوشبختانه برای من در دادگاه همه رو وجود دارد در شهادت ایستاده که ریک Pitino تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن او تا به حال هیچ دانش از هر یک از آن من و من حل و فصل دعوی با آدیداس. من دیگر هر اونس تلخی نسبت به لویی و یا هر کس دیگری. و من پس از من احساس مثل من در 30s من در حال حاضر پس از اخراج کردن به رفتن در آیونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>