ریک Pitino برنده شرط بندی با مادر در Brock Lesnar-درو مک اینتایر رسلمنیا 36 مسابقه

ریک Pitino برداشت تا اولین پیروزی خود را به عنوان Iona مربی.

پسرش ریچارد مینه سوتا تیم به نظر می رسد رهبری به نیو راشل به بازی بازی های Gaels در این فصل پس از پدر و برنده دو را دوستانه رسلمنیا 36 توییتر شرط به تصمیم می گیرید که میزبان این سال برخورد.

این ریک Pitino-حمایت درو مک اینتایر را شکست داد Brock Lesnar برای قهرمانی WWE در روز 2 رویداد اصلی رسلمنیا 36 روز یکشنبه شب. Iona را در Gophers طلایی بود Lesnar که برنده NCAA سنگین وزن کشتی قهرمانی در مینه سوتا چپ با کمربند.

ریک Pitino که به تازگی به استخدام Iona توییتی یک ویدیو یوتیوب و فرانک سیناترا در “نیویورک نیویورک” پس از این مسابقه و تشکر مک اینتایر برای برنده شدن – حتی اگر نتایج از پیش تعیین شده. مشاهده ترجمه آن است.

ایده برای شرط آغاز شده و پس از ریک توییتی WWE را مندی رز است Iona گراد و در نهایت ارائه شروط را به پسر خود را با بسیاری از ورزش جهان در انتظار نگه داشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او grandkids همچنین به نظر می رسد بزرگ WWE fans.

“اگر @BrockLesnar برنده شما بچه بازی در آیونا سال آینده. اگر @DMcIntyreWWE برنده e را در انبار کاه” سالمند Pitino نوشت: ریچارد پس از به اشتراک گذاری یک عکس از نوه های برگزاری مسابقات ،

“چگونه در مورد شما معکوس است و این یک معامله است. نمی تواند ریشه در برابر یک لاک پشت نقب زن,” ریچارد Pitino پاسخ داد: ارجاع Lesnar.

Lesnar نیست تحویل تا ده بزرگ مدرسه است که به احتمال زیاد عنوان شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>