ریک Pitino را نیکز شد راه جلوتر از NBA منحنی

دو ماه پیش, کالج بسکتبال, گورو, کیر, حیاتی لابی در حساب توییتر خود را برای ریک Pitino به زمین نیکز ،

Iona کردم برای اولین بار وجود دارد. با وجود Pitino را در چمدان از یک NCAA مربوط به FBI تحقیقات یک نیکز redux نمی توانست چنین عجیب و غریب انتخاب است.

پس از همه Pitino بود جلوتر از زمان خود در NBA زمانی که هدایت نیکز برای دو فصل از 1987-89.

Pitino را نیکز بودند backcourt-فشار 3-نقطه دیوانه باشگاه در زمانی که توپ بلند بود و نه بوق و کرنا توسط تجزیه و تحلیل cognoscenti چرا که آنها predated آن است. Pitino را نیکس ساخته شده از پلی آف در هر فصل.

“این هیجان انگیز زمان شانس بازی در سبک های مختلف گفت:” NBA disciplinarian رئیس Kiki Vandeweghe که معامله شد به نیکز در طول Pitino دوم فصل باغ. “که در آن نقطه آن را متفاوت از هر کس دیگری. آن را با فشار دادن یک سبک. که سخت بود به بازی در مقابل از آنجا که هیچ کس برای آن آماده شده و ما شات بسیاری از 3 نقطه عکس. هر کس تا به حال چراغ سبز. آن طاقت فرسا اما هیجان انگیز در سبک است.”

و این یک سبک است که برنده بازی — که نیکس انجام داده اند کمی از 20 سال گذشته است.

Rick Pitino with the Knicks in 1987
ریک Pitino با نیکز در سال 1987AP

Pitino نیویورک مادری که استخدام شد Iona در 14 مارس شکست چهار سال نیکز حذفی خشکسالی با پیروزی 22 از تیم نهایی 37 بازی در سال 1988 به جیر جیر با به پلی آف.

در Pitino دوم فصل نیکز انباشته 52 برنده از جمله 26 مستقیم در صفحه اصلی. Pitino رکورد بود در 90-74 (.549) قبل از سقوط-با سابق مدیر کل Al Bianchi به رهبری او را به فرار برای کنتاکی.

استو جکسون, در حال حاضر بزرگ شرق اجرایی شد Pitino بالا دستیار آمدن به نیکز با او از پراویدنس.

“ریک تغییر فرهنگ و از همه مهمتر سبک بازی” جکسون گفت: پست. “برای تمام چیزهایی که ریک من همیشه احساس کردند که یکی از بهترین ویژگی به عنوان یک نوآور. من بازگشت به مشیت الهی — یکی از اولین تیم های دانشگاهی را به استفاده از جلد 3-نقطه تیراندازی. هنگامی که او آمد به نیکز او آورده است که ، در آن زمان از آن بی سابقه بود در NBA و همچنین فشار برای 48 ساعت.”

نیکز هنوز هم تا به حال یک جوان کم-پست مرکز در فهرستی در پاتریک اوینگ اما او احاطه شده بود چه شد شناخته شده به عنوان “بمب پیراهن” شامل جانی نیومن, Mark Jackson, میله استریکلند ترنت تاکر و جرالد Wilkins.

این “تیم ملی بمب” حتی مطرح شده برای یک پوستر تبلیغاتی در کنار یک هواپیمای نظامی.

“من به یاد داشته باشید به وضوح زمانی که ما در پراویدنس — جلسه هیات در سونا فارغ التحصیلان در سالن در پراویدنس” جکسون اضافه شده است. “ریک اجازه دهید کارکنان می دانم که ما خود را برای رهبری این کشور در 3 نقطه تیراندازی تلاش است. ما در نقشه برداری از ریاضیات در یک تخته مغناطیسی در طول جلسه ما است. سریع به جلو به نیکز. وجود ندارد یک سوال ما از رفتن به استخدام این نوع تهاجمی سبک در تلاش برای کارآمد تر از دیگر تیم ها در NBA است.”

نیکز راه اندازی 567 3-اشاره گرها در Pitino اولین فصل شکستن حق رای ثبت نزدیک به 200 تلاش است. در فصل دوم خود را Pitino را 52-پیروزی باشگاه دو برابر پایین پرتاب تا 1,147 3-نقطه تلاش است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“آن کاهش یافت و در زیر برخی از انتقاد” استو جکسون گفت. “به عنوان جدید ترین چیزهایی هستند که بسیاری از تیم ها بودند آهسته به واکنش دفاعی به آنچه ما انجام شد.”

گرفتن ناهموار bigs سارکوم و چارلز اوکلی که به دست آمده برای Pitino دوم فصل برای خرید به اتشی سبک شد یکی دیگر از موفقیت برای فارغ التحصیل از سنت دومینیک دبیرستان در Oyster Bay, L. I.

Pitino نیست چشم پوشی سارکوم. نیکز بازی های برگزار شده در داخل و خارج با جکسون هل دادن سرعت. آنها در زمان اولین موجود باز شات هم از پشت خط و یا پس از گرفتن آن به رنگ آسان برای سارکوم سطل.

“اگر نوآوری ریک بهترین کیفیت به عنوان یک بسکتبال با تدبیر توانایی او برای ایجاد انگیزه در مردان جوان است که خود را نزدیک و دوم با کیفیت” جکسون گفت.

خانواده احساس شایع بود. Pitino را کودکان و نوجوانان بودند نیکز ballboys. این شیوه بودند کالج-مانند. Vandeweghe پیوست, باشگاه دو ماه به فصل و آنها هنوز هم در رفتن را از طریق شیوه های شدید به عنوان اگر آن را به اردوگاه های آموزشی.

“شیوه های ما بیشتر شبیه به کالج” گفت: Vandeweghe دو زمان همه ستاره وقتی پورتلند معامله او به نیویورک است. “زمانی که من در UCLA ما صرف مقدار زیادی از زمان در آموزش و اصول شکستن بازی بدون توجه به آنچه. آن را یادآور است. این نوع از آموزش و تمرین. زمانی که من پیوست در فصل, دسامبر زمانی است که اکثر تیم ها در حال کاهش به عقب بر شیوه با تمام بازی ها پررنگ کردن آن است. کالج مربیان آموزش بیشتر به دلیل از بازیکنان جوان است. او قطعا بیشتر از آن راه از نرم افزار مربیان من بودند.”

Pitino را نیکز زدم خاموش 76ers در دور اول پلی آف در سال 1989 پس از دست به Michael Jordan را بولز در دور 2.

به جای شروع از چیزی پایدار رابطه بین Pitino و Bianchi, همیشه تیره و تار شد قابل دفاع است. این نظریه Bianchi می خواستم هرگز به استخدام Pitino و قوی بوده است مسلح به آن توسط رئیس باغ جک Diller.

“ما کاملا آگاه از شکاف است که تا به حال توسعه یافته” جکسون گفت. “شکاف بین دو بسیار موفق مردم است. Bianchi بلند طبقه, موفق, تاریخ در NBA. Al شد بسیار سنتی. ریک بود تا حدودی یک مبتدی است. آن دو نفر [و] شخصیت لزوما مخلوط. و برخی از اصطکاک توسعه یافته است.”

“بازیکنان می دانستند” Vandeweghe گفت: “نبود یک رابطه ایده آل — ما نمی دانیم که تا چه حد.”

Pitino منتقل شده بر روی کنتاکی بازگشت به NBA با سلتیکز و سپس به کالج رفت و برگشت در لوییویل قبل از پیچ در پیچ در یونان پس از NCAA در حال سقوط کردن.

در حال حاضر او را به عقب در منطقه مترو. در حالی که همه او را نگه داشته نیکس فصل بلیط.

“من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال در او ایجاد علاقه بیشتر در اطراف این برنامه گفت:” جکسون که در زمان بیش از Pitino پس از استعفا داد. “با فضیلت که او چه کسی است اما مهم تر او به انجام یک کار بزرگ استخدام برنامه و مربیگری آن تیم بسکتبال نگه داشتن آنها را در مسابقات NCAA برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>