باید آن را خیلی زود به نگاه به آینده برای فصل آینده است. شیرین 16 باید اوج این هفته. اما نمی توان آن را خیلی زود به بحث در مورد یکی از پیش بینی ترین فصل در تمام دوران است. آن را خیلی زود است چرا که نمی توان آن را پذیرفت. سال آینده مسابقات NCAA نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

با نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به اینجا یک نگاه در بالا کالج بسکتبال داستان ورود فصل آینده:

بعید بازگشت

سه سال پیش ریک Pitino بالاترين پرداخت مربی در کشور با داشتن led سه مدرسه (پراویدنس, کنتاکی, کنتاکی) به مجموع هفت چهار نهایی ظاهر شدن در حالی که تنها مربی در تاریخ با قهرمانی ملی حلقه از برنامه های مختلف. سپس Hall of Famer سرنگون شد و پس از 16 فصل با کاردینالز که توسط FBI در پرداخت-برای-بازی بازی طرح تنها دو سال پس از لویی بود که درگیر یک رسوایی است که در آن یک دستیار مربی ارائه روسپی برای استخدام.

Stateside Pitino حرفه ای به نظر می رسد. او صرف دو فصل گذشته مربیگری حرفه ای در یونان با چند مدارس امتناع نظر به استخدام یکی از بهترین بازی بسکتبال ذهن همه زمان. سپس Iona تلفن آمد — پس تیم Cluess’ مرتبط با سلامت استعفای — با چند دوستان با نفوذ در مدرسه حاضر به دنبال گذشته Pitino را خارج از دادگاه از مسائل در ازای بالا بردن مشخصات اواسط اصلی برنامه است.

سوار نمی خواهد آخرین طولانی. Pitino, 67 می گوید: از آن خواهد شد خود را نهایی کار به عنوان یک مربی. اما آن را به ارائه یکی از جذاب ترین و غیر معمول tenures ورزش تا به حال دیده می شود.

فصل بعد از

ما هرگز نمی خواهد می دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده در مسابقات NCAA اما حتی در بدترین سناریو را در ارائه بسته برای سالمندان مانند Seton سالن Myles پاول و برنامه هایی مانند راتگرز که نکرده رقص از سال 1991. برخی از تیم ها مانند شوالیه اسکارلت بازگشت به اندازه کافی از هسته ای خود را به استفاده از آن به عنوان انگیزه برای دیگر اجرا شود. برخی از تیم ها مانند هوفسترا ممکن است مبارزه برای به دست آوردن یکی دیگر از مدتها اسکله بدون ستاره سالمندان که تا به حال پانچ, بلیط خود را.

بلندی تحریم

در این فصل کانزاس شد و مورد علاقه را به نفع خود اولین قهرمانی ملی از سال 2008 دانستن آن می تواند لایحه را نهایی و اجرا شود قبل از خرید اینترنتی از اف بی آی تحقیقات به کالج بسکتبال. در حال حاضر Jayhawks ممکن است در موقعیت به نفع خود عنوان دیگری برای برخی از زمان. با NCAA-اعمال مجازات به احتمال زیاد وضع در تابستان یا پاییز کانزاس و چند برجسته برنامه ها — از جمله آریزونا, Louisville, Auburn, LSU و کریقتن — می تواند به صورت postseason ممنوعیت در حالی که چندین مربیان می تواند اخراج به حالت تعلیق و یا سیلی با نشان دادن علت مجازات است.

Coronavirus تاثیر

مربیگری چرخ فلک به احتمال زیاد محدود می شود. مربیان که می توانست کنسرو شده مانند تگزاس Shaka هوشمند می تواند کسب سود از شک پس از سرقت از شانس گوید که NCAA Tournament پیشنهاد. مربیان به طور بالقوه در خط بزرگتر مشاغل مانند Seton سالن کوین ویلارد بیشتر احتمال دارد به در محل باقی می ماند پس از سرقت از بهترین شانس خود را را به یک اجرا شود.

فهرست اسامی ممکن است نگاه کاملا متفاوت ، بازیکنان به دنبال به نوبه خود نرم افزار ممکن است بازگشت به دانشگاه بدون NBA پیش نویس ترکیب و یا تمرینات. NCAA اتحاد برقرار مرده دوره به صورت حضوری استخدام از طریق حداقل 15 آوریل است. پتانسیل انتقال نمی تواند ملاقات با مربیان. دبیرستان چشم انداز ممکن است قادر به گرفتن SAT یا ACT در حالی که مدارس توقیف و اجتماعی فاصله تشویق است.

جدید قهرمان ؟

حتی با سنتی قدرت در کشور در طول این فصل یک محصول جدید از رقیب نگاه کرد که به احتمال زیاد مثل همیشه برای گرفتن یک قهرمانی ملی برای اولین بار. قبل از ویرجینیا 2019 عنوان یک قهرمان نبود تاج گذاری در 13 سال است. فصل آینده می تواند آن را دوباره اتفاق می افتد. Gonzaga دوباره باید استعداد در نهایت به سلطنت عالی. بیلور که به احتمال زیاد می شده اند No. 1 دانه در این سال به ارمغان می آورد بسیاری از هسته خود است. بنابراین آیا شرکت بزرگ شرق قهرمان کریتون شرکت بزرگ ده قهرمان ویسکانسین و ACC قهرمان ایالتی فلوریدا. ملی بازیکن مورد علاقه لوقا Garza قرار داده خواهد شد آیووا در مخلوط بیش از حد تنهاست اولین تیم آمریکایی واجد شرایط — و انتظار می رود به بازگشت به مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im