ریکی Fowler, جاستین توماس باید خنده دار زمان در “Lefty قهرمانی’

حتی بازی چپ دست Rickie فاولر و جاستین توماس بهتر از اکثر آخر هفته duffers.

نگاه کردن فیل مایکلسون.

دو PGA ستاره ممکن است “خیلی تلاش کرد” حرکت از سمت چپ با توجه به Golf.com اما فاولر هنوز اخراج 94 و توماس زده 101 در طول “Lefty قهرمانی” دور روز پنج شنبه در نامعلومی ،

“خبر خوب این است که من بازی خوبی در مقابل (نه). خبر بد این است که من بازی TURRRRRIBLE در پشت” توماس خود نوشت Instagram account. “سرگرم کننده lefty مطابقت با پسر @rickiefowler هر چند. #sticktorighty”

با PGA Tour تعطیل حداقل تا اواسط ماه مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو گلف بازان خود را مستند all-lefty دور در مربوطه حساب های اجتماعی رسانه ای. آنها پیوست توسط توماس پدر مایک و فاولر همسر سابق دو و میدانی ستاره و تناسب اندام, مدل, آلیسون Stokke Fowler.

پس از توماس shanked یک توپ را روی گوه شات او پرتاب راننده خود را به هوا و فاولر در وبسایت خود با عنوان “بزرگ خوب آینده برای باشگاه بزنند.”

فاولر نیز به شوخی در مورد یک شات که توماس میره خارج از مرزهای آن خواستار “اسکار براوو” و گفت: یکی از بازی خود را شریک زندگی عکس, به آب: “JT را بیش از وجود دارد گرفتن دنده غواصی است.”

فاولر بعد از آن فرود آمد 160-پا به ضرب گلوله از دام شن و ماسه بر روی 14th سبز و توماس گفت: “که نه تنها در همه آنچه که من مورد نیاز است. احتمالا بهترین شات از زندگی خود را. که dumb است.”

در پایان دور فاولر ارسال شده یک عکس از دو گلف بازان حرفه ای با نمرات خود را که واقعا نمی شد که بد تحت شرایطی.

آنها فقط باید قبول چپ دست تعارف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>