Rikers Island زندانی می میرد از عوارض ناشی از کوروناویروس

یک زندانی در Rikers Island که تست مثبت برای coronavirus روز یکشنبه درگذشت, به مناسبت اول تایید مرگ یک زندانی مبتلا به این بیماری در سیب بزرگ یک گروه از اصلاح سخنگو تایید کرد.

53 سال منتقل شد از آلاینده زندان تسهیلات برای Bellevue بیمارستان در مارس 26 و در نهایت مرگ وجود دارد, با توجه به, سخنگوی, پیتر ترون.

او شده است می خواهم در قفل تا پس از Feb. 28 به گفته نیویورک تایمز که برای اولین بار گزارش مرگ او.

“ما عمیق ترین تسلیت به خانواده بازداشت شدگان در زمان خود از غم و اندوه” تورن در بیانیه ای گفت. “ایمنی و رفاه از کسانی که در بازداشت باقی می ماند ما شماره یک اولویت است.”

حداقل 273 زندانیان در زندان شهرستان و 321 اصلاح کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یکشنبه بخش گفت. چهار تصحیح کارکنان فوت کرده اند از این بیماری است.

DOC روشن نیست که کدام یک از امکانات آن تحت تاثیر قرار گرفتند اما اکثریت قریب به اتفاق زندانیان در حال قفل کردن در Rikers Island.

از آنجا که شیوع کروناویروس آمار Rikers در اواسط ماه مارس در این شهر منتشر کرده است حداقل 200 زندانی از زندان امکانات.

مقامات شهر دفاع وکیل مدافع و دادستان کار کرده اند برای شناسایی زندانیان که می تواند نقل مکان کرد و از زندان به حصر خانگی و در حالی که آنها در انتظار محاکمه است.

به کمک حقوقی جامعه در ماه گذشته ثبت چهار پرونده های حقوقی برای دریافت برخی از مشتریان خود را از Rikers و به نفع آزادی برای نوجوانان بازداشت شدگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im