ریو دو ژانیرو Christ the Redeemer statue بسته میان coronavirus ترساندن

ریو دو ژانیرو ریو دو ژانیرو Christ the Redeemer statue که به نظر می رسد برای به تعادل improbably بالای Corcovado کوه اتحاد در برابر بدترین از چه عناصر می تواند جمع اوری برای نزدیک به نه دهه. در حال حاضر آن را بیش از حد است که تسلیم شدن به شیوع کروناویروس جدید.

125-پا بلند مجسمه که در سال گذشته دیدم تقریبا 2 میلیون بازدید کنندگان بسته شده در روز تا پایان روز سه شنبه و نمی بازگشایی حداقل برای یک هفته. حاوی ویروس’ گسترش برزیل چیکو مندس موسسه روز سه شنبه دستور بسته شدن تمام پارک های ملی آن نظارت از جمله یکی که به مسیح است.

در پای مجسمه سراسر پوشیده از بعد از ظهر گذشته selfie-خوراکی گردشگران هنوز مجاز به جمع آوری در مواظب است که ارائه می دهد یک نمای پانوراما را بیش از این به اصطلاح شهر شگفت انگیزی.

ریو به نظر می رسد کمتر حيرت روز به روز با خزش از این ویروس جدید است. آتش نشانی آغاز شد وافغان ضبط شده است که می خواهیم beachgoers به ماندن در خانه در روز دوشنبه یک روز قبل از ریو رژیم صهیونیستی است. Wilson Witzel مقرر حالت اضطراری. آنها همان سهشنبه هر چند آن را به سختی یک روز در ساحل.

در میان چیزهای دیگر Witzel فرمان توصیه می شود که رستوران ها و کافه ها خود را محدود به 30 درصد ظرفیت 15 روز که قایق ها و اتوبوس های خود را نصف بارهای مسافری که به مراکز خرید نزدیک و مردم برای جلوگیری از سواحل و استخر های عمومی است. این حکم نیز به حالت تعلیق در کلاس ها و سایر فعالیت ها و حوادث که مستلزم کرده است.

“ما از ترس ما احساس ناامنی” Maurilivia گومز 35 سال بیکر بازدید از, Goias, وزارت امور خارجه گفت: در داخل و در نزدیکی خالی قطار سوار تا کوه به مسیح است. “ما در حال گرفتن اقدامات لازم. و ما نیز در حال رفتن به لذت بردن از آنچه که ما می توانیم و گردش در فضاهای باز به دلیل ما نمی توانیم این سفر دور و سپس اقامت محدود در یک اتاق به مدت چهار روز.”

این شرکت که اداره حمل و نقل و تاسیسات در ریو Sugarloaf Mountain یکی دیگر از کارت پستال مقصد که می بیند 1.5 میلیون بازدید کننده در سال, در حال حاضر بسته فروشگاه در روز سه شنبه. حتی قبل از فرماندار فرمان Bondinho Pão de Açúcar تا به حال نصف تعداد مسافران در آن اتومبیل کابل به 32 و شروع به پاک کردن آنها را با الکل پس از هر سفر با توجه به ساندرو Fernandes, مدیر عامل شرکت.

برزیل ثبت کرده است تقریبا 300 تایید موارد Covid-19 با بیش از نیم در سائو پائولو و دومین شماره در ریو با توجه به وزارت بهداشت. ملت گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس در همان روز: 62 ساله در سائو پائولو.

به عنوان رهبران محلی اعمال شده و توصیه می شود اقدامات رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro گفت: این اقدامات می تواند آسیب اقتصاد و یک بار دیگر ابراز شک و تردید از ویروس’ شدت.

“آنچه که نادرست است هیستری به عنوان اگر آن را پایان جهان است. یک ملت مانند برزیل برای مثال تنها خواهد بود هنگامی که یک تعداد معینی از افراد آلوده و ایجاد آنتی بادی,” او گفت: یک ایستگاه رادیویی محلی رادیو توپی.

برای بسیاری از مردم Covid-19 مستلزم تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

راهنمای تور – همراه با بسیاری از دیگران – گفت: آنها نگران تاثیر بسته شدن ریو اصلی توریستی را در معیشت خود را.

“ما باید به تعداد امیدواریم که ما می تواند پیدا کردن یک خانواده است که می خواهد به راه رفتن در اطراف و انجام کاری حداقل, بنابراین ما می تواند کسب و کاری در این ماه” Alexandre Faria Carbonelli گفت: در پلازا زیر Sugarloaf کابل ، “برای بچه ها که کار مستقل ندارد و پس انداز, یک, خانواده, این نوع از جان گذشته است.”

در مسیح ریو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در حال برنامه ریزی یک نور نشان می دهد برای پنج شنبه شب طرح پرچم سازمان ملل دچار Covid-19 بر مجسمه جدا شده.

نسبت به غروب روز سه شنبه نهایی بازدید کنندگان trickled قبل از مجسمه تعطیل. یک زن و شوهر بود بازدید از شیلی. یکی دیگر از مسکو و تکیه در برابر یک دیگر را در آغوش.

در برخی از نقطه خورشید تضعیف در زیر ابر های پوشیده از افق و خاکستری خشک شده از آسمان است. مسیح روشن شد اما از پایین بود و به سختی قابل مشاهده لکه نور کفن در ابرها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>