خطرناک کریس پل وسوسه می رسد با نیکز’ لئون رز استخدام

در بهار گذشته عامل سابق لئون رز بود شیفته مفهوم راکت ارائه به مشتری خود را, Chris Paul تا نیکز با توجه به لیگ یک منبع.

گزارش به وجود آمد و در ماه ژوئن گذشته نیکز روشن کردن راکت’ ارائه پل و چهار سال $159 میلیون قرارداد. پولس در نهایت معامله به شهر اوکلاهما در یک سوپراستار تعویض برای راسل وستبروک و داشتن یک بازگشتی فصل در سن 34 دربسته در محیط با یک عملکرد فوق العاده در ماه گذشته همه ستاره بازی که شامل یک ورزشی alley-oop سلام.

رز در حال حاضر نیکز رئیس جمهور پس گرفته بیش رسما شنبه. پل افتخار عضو سودای تندر نقش خود تنها بازی در باغ در روز جمعه.

با توجه به NBA, منبع, Paul آسین عاشق گل رز و یک SiriusXM گزارش ظاهر پنجشنبه که نیکز در حال انجام اینتل. نه این که آنها نیاز به مقدار زیادی از اطلاعات پس از پل شده است وجود دارد افزایش در کا خیلی از راه است.

بازگشت در سال 2010 وجود دارد که بدنام عروسی نان در کارملو آنتونی عروسی که در آن پل اظهار داشت: در یک سخنرانی با Amar خاوری Stoudemire در حال حاضر:

“ما در فرم خود ما بزرگ 3” پل گفت با اشاره به خود آنتونی و Stoudemire.

آن را هرگز panned.

Chris Paul
کریس پلگتی ایماژ

ارسال گزارش هفته گذشته که NBA مدیران انتظار می رود افزایش به یک بازی برای آنتونی برای بازگشت به نیکز. می تواند پل بعدی خواهد بود ؟ او به طور متوسط 17.5 امتیاز و 6.7 کمک — تیراندازی 48.8 درصد 35.5 از 3.

نیکز در حال از جان گذشته برای یک نقطه شروع گارد و پل می تواند یک مربی خوب به هر فرانک Ntilikina یا دنیس اسمیت جونیور و یا خود را در قرعه کشی انتخاب کنید. پست گزارش نیکز در حال اولویت نمره گارد نقطه در پیش نویس است.

نیکز را مجبور به دادن مقدار زیادی از پول برای دریافت پل برای دیدار با حقوق و دستمزد-کلاه معیار – احتمالا ژولیوس Randle.

پل را $41.3 میلیون در فصل آینده و $44.2 میلیون دلار در 2021-2022 است که یک بازیکن گزینه است.

در مورد اینکه آیا او می خواهم انتخاب کردن برای گرفتن نرخ تنزیل برای پرورش, تجارت, Paul این گزارش گفت: “هیچ شانسی. که اتفاق می افتد. نوچ.”

که فصل نهایی است مجازی قاتل به عنوان آن می تواند مسدود کردن درپوش فضا برای 2021 رایگان-نماینده کلاس که شامل Giannis Antetokounmpo.

“آخر هفته خاص بود چون برای من من تا به حال بازی پس از سال 2016” پل گفت: پس از بازی همه ستاره gem. “آن را سرگرم کننده به خصوص برای من خانواده و بچه های من فرصتی برای تجربه این مسائل با من.”

Jason Kidd کمک به نوبه خود در اطراف شبکه زمانی که آنها به دست آورد و او را از ققنوس در سال 2001.

“می تواند کریس بود مانند Jason Kidd نسخه برای نیویورک که در نیوجرسی در سال 2001?,” یک تیم اجرایی گفت. “من می دانم که او را اما او واقعا فوق العاده ای در این فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im