RJ Barrett ساخت امواج در صهیون Williamson, Ja Morant بحث

چند سال اولین بازیکن گرفته در NBA پیش نویس یک آنتونی بنت و یا Kwame قهوه ای است. برخی از پیش نویس شماره 2 انتخاب به پایان می رسد تا در حال استفاده در Darko Milicic یا Hasheem Thabeet. گاهی اوقات وجود دارد هیچ سایه برای بازیکنان گرفته شده پس از آن بدون فن پشیمانی بیش از گزاف گویی توپ پینگ پنگ.

از 2000-14 بالا-دو میدارد از همان پیش نویس کلاس شد همه ستاره. دو پیش نویس برای به انجام رساندن feat از برجسته شماره 2 میدارد که در حال حاضر غیر ضروری تلقی شده است (d’angelo راسل و براندون Ingram) و داد و ستد خود را از اصلی تیم است.

در ماه ژوئن گذشته دو برق بازیکنان در بسکتبال کالج (Zion Williamson, Ja Morant) گرفته شد با دو میدارد. Improbably هر بازیکن در حال حاضر مجموعه ای NBA به آتش کشیده حفاری لکه های خود را به عنوان هیجان انگیز و نجس لیگ محور.

برای بقیه زندگی حرفه ای او RJ Barrett خواهد شد مربوط به ستاره پیش نویس فقط قبل از او. در حال حاضر نیکز’ سوم-به طور کلی انتخاب در حال انجام بهترین خود را برای بستن شکاف با headlining rookies.

پس از 27 نقطه, پنج, دوباره بجای اول برگشتن پنج-کمک به عملکرد در روز دوشنبه ناراحت از موشک های دربسته در محیط با یک درایو توسط Barrett در ثانیه های پایانی — 19 ساله در حال حاضر به طور متوسط 20.3 امتیاز 5.0 پرتاب ریباند. 4.3 کمک می کند در حالی که تیراندازی 59 درصد از زمینه و 46 درصد در 3-اشاره گر خود را بیش از گذشته سه بازی.

RJ Barrett Knicks rookie
RJ Barrettکوری Sipkin

“من فکر می کنم شما یک مرد است که بسیاری از اعتماد به نفس و توانایی برای انجام کارهای, و من فکر می کنم مردم شروع به دیدن آن” مربی موقت مایک میلر گفت: پس جمعه را تمرین. “من نمی بینم هر گونه تغییرات بزرگ است. من فکر می کنم او در حال رشد به عنوان شما انتظار می رود او را به رشد می کنند و با این کار است که او را در قرار داده و با استعداد او است.”

در اوایل ژانویه برت قرار داده و امیدوار کننده در شش بازی کشش که در آن او به طور متوسط 19 امتیاز 5.8 ریباند و 1.2 دزد اما او سپس رگ به رگ راست خود مچ پا و از دست رفته و نه بازی قبل از بازگشت Feb. 6.

“قبل از آسیب ما شاهد یک جهش بزرگ در تولید و از همه مهمتر خود بهره وری” میلر گفت. “من فکر می کنم چیزی بزرگ در حال حاضر او فقط احساس بسیار بهتر است. هنگامی که او آمد از آن احتمالا در زمان او پنج بازی ها و یا تا جایی که او احساس بیشتر شبیه به خود و انجام کارهایی که او می کند.

“از نظر فیزیکی او باور نکردنی است, استقامت و ذهنی او را برای این آماده شده. او واقعا است. او مانند یک احساس خوب برای چگونه با آن باقی بماند. او را نگه می دارد یک چشم انداز خوب.”

تجربه ساخته شده است آن را آسان تر است.

“فقط یادگیری لکه های من, آموزش بازی بیشتر” بارت گفت. “من احساس می کنم انجام شد خوب تا زمانی که من صدمه دیده است و در آینده در حال حاضر من آرامش بخش است. … من احساس می کنم زمانی که شما دوباره آن را به شما طول می کشد کمی برای دریافت شیار خود را. هر روز من به تازگی مشغول به کار شده است در تلاش برای آن را دریافت.”

بارت به دست آورده ستایش از جیمز هاردن روز پس از بازی با سابق MVP لیگ با استناد به rookie را پرخاشگری.

“این فوق العاده است که کسی مثل است که می گویند چیزی” بارت گفت: رفتن به بازی روز چهارشنبه در برابر موسیقی جاز. “در حال حاضر آن را بیش از. هم یکی دیگر از بازی. … شما رو به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im