اورلاندو فلوریدا. — The bell tolls ماهواره hahd برای 2018 Red Sox.

او به عنوان پیچیده به لیگ اصلی بیس بال صاحبان’ جلسه روز سه شنبه کمیسیون راب مانفرد اعلام کرد که او امیدوار به انتشار imminently را یافته بر روی اتهامات که به ’18 Sawx که برنده 108 به طور منظم فصل بازی ها و اقدام به برنده سری جهانی به طور غیر قانونی به سرقت برده مخالفان نشانه ای از طریق ابزارهای الکترونیکی است.

“من امیدوارم که من می توانم بوستون انجام شده قبل از اردوگاه باز” مانفرد گفت. “من می خواهم به بیش از این. تحقیقات در حال خنده دار است. شما فکر می کنم شما می دانید چه زمانی است, اما این یک روز-به-روز پیش بینی.”

بوستون برای اولین بار کوزه-و-فو تمرین برنامه ریزی شده است برای روز شنبه در فورت مایرز.

کمیسر تایید گزارش توسط دوک Castiglione WCVB-تلویزیون در بوستون که Red Sox بازیکنان اعطا شده است ایمنی فقط به عنوان رخ داده است با مانفرد را به تازگی به اتمام بررسی 2017 Astros. که بدان معنی است که هیچ بازیکن دوباره خواهد بود و منظم. الکس کورا که موفق بوستون به عنوان در سال اول خود را در کار این است که مطمئن شوید که برای جریمه به شدت به عنوان Manfred در حال حاضر دخیل او را برای نقش رهبری خود را (در حالی که او کار می کرد به عنوان هوستون نیمکت مربی) در ’17 Astros طرح. کورا و Red Sox راه جدا در Jan. 14 روز پس از مانفرد منتشر شد گزارش خود در آستروس.

“ما حق را به نظم و انضباط بازیکنان در حال حاضر [برای سرقت نشانه]. من کاملا متقاعد شده که” مانفرد گفت. “ما یک تصمیم در هوستون بررسی که به منظور برای ما به دریافت حقایق است که ما نیاز, کسی تا به حال به ایمنی. که یک رمان فکر می کردم. آن اتفاق می افتد تمام وقت در اجرای قانون زمانی که کاملا رک و پوست کنده به شما قدرت بسیار بیشتری از ما انجام بیش از مردم است. من که به عنوان بیانیه ای خاص ما ساخته شده در زمینه تحقیق که به منظور کمک به ما در رسیدن به پایین چه در رفت.

Red Sox
الکس کورا و غارت مانفرد

“ما فکر کردیم که با دقت در مورد که ما از رفتن به نقصان. و در پایان روز احساس کردیم که مطابق با آنچه من گفتم در [Astros] تصمیم که مدیریت مردم — GM زمینه مدیران باید بیشتر مسئول اجرای قوانین است.”

مانفرد معلق Astros جمهور بیس بال عملیات جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch برای یک سال و هوستون صاحب جیم کرین — که نمی حضور در این جلسات تولید مقدار پچ پچ در میان همکاران خود اربابان مانور — بلافاصله اخراج هر دو مردان است.

پس آستروس تکیه بر زمان واقعی ویدیو به تقلب و Red Sox بررسی مراکز در همان اتهام جرم مانفرد گفت: “من فکر می کنم شما باید فرض کنیم که قبل از شروع فصل ما خواهد شد که دستورالعمل های جدید با توجه به استفاده از تجهیزات ویدئو.”

کمیسر افزود: “من فکر می کنم ما بیش از حد تصویری در دسترس در زمان واقعی در حال حاضر.” قوانین می تواند محدود داده است که در اتاق های ویدئویی است که در اصل به دست می آمد به صورت فوری-نقد و بررسی پخش یا چه می توانید تماشا.

در خبری دیگر:

با توجه به خبری که ممنوع-برای-زندگی پیت رز اعمال می شود برای بازگشت نور از هیچ 2017 Astros بازیکنان مجازات برای سرقت علائم مانفرد گفت: “من را بخوانید و نرم افزار برای بازگشت. برای من مطمئن هستم که دلایل که بیشتر به شما مردمی جای آنها تصمیم به ارسال آن در طول صاحبان نشست. بنابراین من حتی تا به حال شانس به آن را بخوانید. بنابراین من واقعا نمی تواند به شما یک واکنش است.”

این کمیسیون افزود: “من فکر می کنم که روند که بیس بال را به طور کلی رعایت شده است اگر شما در آن [ممنوع] لیست شما حق دارند به صورت دوره ای به درخواست برای بازگشت. من برنامه دیگری. من شما را با آن رسیدگی کند.”


به عنوان MLB را testy مذاکرات با Minor League Baseball ادامه با توافق خود را تنظیم به پایان می رسد در پایان سال مانفرد عقب ننشستند در پیشنهاد خود را برای از بین بردن 42 تیم از وابسته توپ. به خلاف چهار نفر از اعضای بیس کار کمیته سیاست — تخمیر اصلی صاحب علامت Attanasio رنجرز شریک مدیریت Ray Davis, Padres اجرایی رئیس ران فاولر و رشته کوه های راکی مدیر عامل کیر Monfort — پیوست Manfred در کنفرانس خبری به عنوان یک همبستگی.

“وجود دارد پشتیبانی به اتفاق آرا در میان صاحبان برای اهداف و استراتژی است که ما در حال پیگیری با توجه به این مذاکره در خصوص” مانفرد گفت. “اهداف ما در حال نوسازی minor league baseball, بهبود شرایط کار برای بازیکنان که در بازی وجود دارد. من امیدوار هستم که جزئی لیگ مذاکره کمیته است که قادر به رسیدن به اجماع در میان ترکیبات آن اجماع است که به اندازه کافی قوی است که آنها می تواند ما را در نهایت پیشنهاد کتبی که با حمایت اعضای خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی