کوزه سراسر بیس بال ممکن است چک کردن تقویم خود را به ببینید که زمانی که آنها را یک فرصت برای به دست آوردن در برابر عذاب آستروس برای فریب داد اما راب Manfred در تلاش است تا در مقابل این مسئله است.

MLB کمیسیون گفت: در نشست با ESPN که او خواهد شد با ارسال یک یادداشت این هفته هشدار تیم در مورد پرتاب در Astros hitters اشاره کرد که مجازات خواهد بود شدید تر است.

“ما کار کرده اند در برای برخی از زمان تفاهم نامه در مورد ضربه رزین عمدا پرتاب در مورد” مانفرد گفت: ESPN کارل Ravech. “این واقعا خطرناک است, واقعا خطرناک انجام و به طور کامل مستقل از Astros بررسی ما خواهد بود صدور در آغاز این هفته تفاهم نامه در برخورد با رزین است که افزایش خواهد یافت انشعابات آن نوع رفتار است.”

مانفرد گفت که او نیز در ملاقات با هر MLB مدیر بیش از چند روز آینده و با موضوع plunking Astros hitters بحث خواهد شد.

“آن است که به سادگی مناسب برای بیان هر آنچه که نا امیدی شما ممکن است در حال رشد از Astros وضعیت با کسی که قرار دادن جسمی در معرض خطر پرتاب در آنها” مانفرد گفت. “این فقط قابل قبول نیست.”

داجرز پارچ راس Strpling به تازگی گفت: “می خواهم لاغر نسبت yes” در مورد اینکه آیا او به دنبال اقدامات تلافی جویانه در برابر Astros در قالب پرتاب در hitters. “در زمان مناسب و مکان مناسب” نورسته گفت.

مانفرد در نظر گرفته سلب Astros خود 2017 جهان سری عنوان, اما او را با ذکر تاریخ به عنوان یک دلیل که چرا او این کار را نکرد.

“این هرگز اتفاق افتاده در بازی بیس بال” مانفرد گفت. “من معتقد هستم در این ایده که سابقه مسائل و هنگامی که شما از آن منحرف شما باید واقعا دلیل خوبی برای انجام این کار است.”

خوزه Altuve و دیگر Astros را تکذیب کرده اند با استفاده از buzzers در طول سال 2019 فصل به سرقت علائم. MLB را گزارش تحقیقی در بر داشت آستروس به طور غیر قانونی به سرقت علائم در سال 2017, از جمله برگشتی و قطعات 2018 فصل اما نه در 2019.

“زنگ اخبار اتهام نوار و تمام است که ما به طور کامل آگاه است که” مانفرد گفت. “در راه قطعه ای که هیچ کس قدردانی این است که ما هیچ مدرکی نه تنها شاهد که می تواند تایید که وجود دارد buzzers استفاده می شود در طول سال 2019 فصل و یا که آنها انجام هر کاری نامناسب در 2019 فصل است.”

مانفرد اذعان کرد که Astros’ عذرخواهی تلاش پنج شنبه در نمی آیند هست.

“آن با موفقیت انجام شد” مانفرد گفت. “هر آنچه که نشانی از یک تیم برای بهتر یا بدتر از آن بخشی از مسئولیت از سمت من – ما را به ادامه کار با Astros برای کمک به آنها را قرار داده و این در پشت آنها. من فکر می کنم در این زمان که رفته توسط برخی از بازیکنان خارج شده به صورت جداگانه. من فکر می کنم آنها انجام یک کار خیلی بهتر در نظر گرفتن مسئولیت و ابراز ندامت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de