منهتن املاک و مستغلات وارث Robert Durst دفن همسرش, تیراندازی در نیوجرسی Pine Barrens, “Sopranos”سبک دادستان ها ادعا در آخرین قتل محاکمه.

Durst است در دادگاه در لس آنجلس برای 2000 قتل بهترین دوست خود, سوزان برمن که در بدن داشت در خانه اش با زخم گلوله به پشت سر.

اما به عنوان معاون دادستان منطقه جان Lewin شروع به باز کردن بحث در چهارشنبه او به هیئت منصفه نه تنها پلیس عکس از برمن بدن اما وسوسه انگیزی سرنخ به آنچه اتفاق افتاده است به یک بدن است که هرگز در بر داشت.

Kathie از بین رفته در ژانویه 1982 و Lewin منصفه گفت که او ارائه تلفن سوابق و شواهد دیگر نشان می دهد که Durst دفن او در Pine Barrens.

“برای هر یک از شما که تا کنون به تماشای ‘The Sopranos,’ the Pine Barrens مشهور شد . . . خاک در Pine Barrens است شن و ماسه” Lewin گفت.

“آن را نمی کند, توقف, بنابراین اگر شما کشتن کسی در وسط زمستان شما نیاز به شن و ماسه شما می توانید حفاری به. این یک مافیای بدنام زمین دفن,” او گفت:.

Durst ساخته شده و چهار جمع آوری تماس به خانواده اش Durst سازمان شرکت املاک و مستغلات در شهر نیویورک از جنوب نیوجرسی در فوریه. 2 سال 1982 دو روز پس از تیراندازی ناپدید شدن دادستان گفت.

تمام payphones او استفاده می شود به جای تماس بودند در لبه Pine Barrens در نیوجرسی ایجاد کنند که Durst وجود دارد با توجه به Lewin.

روز بعد Durst گفت: NYPD است که او تا به حال شده است در کانکتیکات در کسب و کار در فوریه. 2, Lewin گفت: داوران ،

Durst برادر داگلاس که سران شرکت خواهد که شهادت بود دروغ Lewin گفت.

دادستان همچنین گفت: هیئت منصفه آنها را ببینید مرموز توجه داشته باشید که داشت در جنوب Salem, نیویورک, خانه مشترک رابرت با همه مدت کوتاهی پس از او از بین رفت.

“تخلیه شهر, پل, حفاری, قایق, دیگر, بیل یا ؟” توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده. “بررسی خودرو-کامیون اجاره” به آن اضافه شده است.

دادستان ادعا Durst کشته برمن — از اواخر لاس وگاس کانگستر دیوید “دعاوی یهودی” برمن — چرا که او که قرار بود برای گفتن نیویورک محققان که او کشته Kathie.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی