لس آنجلس — هر دو از Robert Durst کوچکتر برادران به شهادت علیه او در دادگاه خود را در قتل رفیق سوزان برمن دادستان گفت: در طول باز کردن اظهارات روز شنبه.

“شما در حال رفتن به شنیدن از داگلاس Durst و شما قصد داریم به شنیدن از تامی Durst” لا معاون دادستان منطقه جان Lewin گفت: هیئت منصفه.

“آنها در حال رفتن به شهادت در این دادگاه است.”

داگلاس — رئیس Durst سازمان یک خانواده متعلق به شرکت املاک و مستغلات — علنا متهم رابرت قتل همسرش, Kathie McCormack Durst که از بین رفت در سال 1982.

داگلاس گفت: نیویورک تایمز در سال 2015 است که به اعتقاد او رابرت کشته شدن چندین حیوان خانگی سگ — همه Malamutes به نام “ایگور” — به عنوان راهی برای “تمرین کشتار و دفع همسرش.”

داگلاس گفت: او همچنین مظنون به رابرت می خواستند او را بکشند هم بر اساس یک زندان ضبط که در آن رابرت گفت: “من می خواهم به ایگور داگلاس” — اتهام توطئه برای اولین بار نشان داد توسط پست در سال 2003.

“او درست است بیمار روانی فراتر از هر گونه احساسات” داگلاس گفت.

“همین دلیل است که او می کند همه چیز به طوری که او می تواند تجربه احساسات است که دیگر مردم vicariously. چرا که او مطلقا هیچ یک از خود.”

رابرت است در دادگاه به اتهام تیراندازی برمن در سال 2000 به نگه داشتن او از همکاری با تجدید رسیدگی به Kathie ناپدید شدن است.

داگلاس دوم-قدیمی ترین از چهار خواهر و برادر لبه متولد اول-رابرت برای اجرای Durst سازمان که تاسیس شد و توسط پدر بزرگ خود را, یوسف در سال 1915.

داگلاس جایگزین برادر بزرگتر خود به عنوان وارث ظاهری در سال 1994 پس از رابرت گرفتار شد “ادرار در biotonne سبد” در شرکت را در دفاتر او گفت: بار.

نه توماس, جوانترین خواهر و برادر و نه خواهر, وندی Durst رفت و به کار برای خانواده متعلق به کسب و کار.

دادستان طرح به تماس بیش از 100 شاهد در طول رابرت آزمایشی است که انتظار می رود حدود پنج ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im