رابرت کرافت کامل خواهد بود صاحب منجر به متس به عصر جدید

در مارس 25, 2016, Madison Square Garden فوران با گرمی و هیجان بر استقبال از دانشگاه یشیوا را شروع سخنران: رابرت کرافت.

“خوب, با تشکر از شما” صاحب دشمن پرستان گفت: به عنوان او در زمان این مرحله و پس از آن او quipped: “که پذیرش من به طور معمول در هنگام ورود به عرصه ورزش در نیویورک است.”

چه اتفاقی افتاده که روز به مانند یک گلف clap نسبت به آینده زمان کرافت مجموعه پا در بزرگ اپل امکانات ورزشی.

آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته, در واقع من فکر بزرگتر از درمان کرافت به عنوان یک شاهوار رقیب.

به عنوان بزرگ به عنوان این: رابرت کرافت متس مالک.

بله کرافت باید سوار موج خود را از نیویورک با عشق تمام راه را به بحث های جدی با Wilpons که تلاش برای فروش متس به استیو کوهن هم پاشید بدتر از غنی Kotite زمان تصدی به عنوان جت سر مربی. 78-در سال کرافت می تواند فقط نجات دهنده از متس و احساسی اب و هوای طرفداران نیاز دارید.

هفته گذشته در مورد شما به نحوی آن را از دست رفته کرافت مرتب برای خرید 1.4 میلیون N95 ماسک برای خود خانه ایالت ماساچوست و سپس یکی دیگر از 300,000 برای نیویورک ارسال پرستان’ هواپیما به چین به تهیه آنها در زمان نیاز مبرم به در نبرد در برابر COVID-19. چه ژست. عنوان پست علامت Cannizzaro نوشت کرافت به دست آورده است وضعیت خانواده در اینجا.

تصور کنید اگر او ساخته شده است که عمیق سخاوت را با تبدیل کردن به میهن پرستان از لیگ اصلی بیس بال. او نمی خواهد تنها عضو خانواده است. او می تواند پدرخوانده هر لیگ ملی خانواده از نیوهیون به ترنتون.

درک آنچه کرافت را به سیتی زمینه است.

ثروت: اگر او نمی تواند کاملا مطابقت با uber-غنی کوهن, خیابان سایت در سال گذشته برآورد کرافت را ثروت بین $6.35 میلیارد دلار و 6.9 میلیارد دلار است. است که به او بیش از اندازه کافی برای خرید متس می شود آن را در $2.6 میلیارد شکل کوهن موافقت کرده بود به پرداخت 80 درصد از باشگاه و یا تعداد کمتر تصدیق این دوران سخت و به آنها عمل می کنند در پایان عمیق از این صنعت کنار استخر یانکی ها و داجرز. بیس سیستم اقتصادی بیشتر سرمایه داری از NFL حقوق و دستمزد کلاه نباید بر هم زدن او را.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

تجربه/صلاحیت: کرافت فقط دکتر کوهن در این سر به سر مقایسه. آن را سخت به گزافه گویی کار است که کرافت انجام داده است و با پرستان پس از خرید آنها را در سال 1994. بین درخشان خود را کسب لایحه Belichick از این جت در سال 2000 و در زمانی که عمده شک و تردید loomed بیش از Belichick توانایی برای اجرای یک تیم فوتبال و ساخت و ساز خود را از ژیلت ورزشگاه کرافت تبدیل Pats از حداقل محبوب ترین و حرفه ای از عملیات ورزشی در منطقه بوستون به آمریکای شمالی استاندارد طلا را برای تمام رشته های ورزشی. او همچنین دارای یک نقش رهبری در NFL که باید او را خوش طعم تر به لیگ اصلی بیس بال اعیان از مانور.

اگر شما تعجب در مورد کرافت سن به عنوان آن مربوط به بلند مدت سرپرستی خود را قدیمی ترین پسر جاناتان به عنوان رئیس جمهور از میهن پرستان و همچنین کرافت گروه که کنترل Pats و ورزشگاه در علاوه بر این به دیگر منابع مانند لیگ برتر فوتبال را انقلاب جدید انگلستان.

نیویورک روابط: این ارزش تکرار و نشان دادن فقط چقدر این شهر به معنی کرافت. او با حضور در دانشگاه کلمبیا که در حال حاضر نقش خود را بازی های فوتبال در, Robert K. کرافت در زمینه Lawrence A. وین ورزشگاه. او صاحب یک آپارتمان در منهتن. او دریافت کارنگی هال مدال
تعالی برای او کار بشردوستانه و موفقیت کسب و کار.

Robert Kraft
رابرت کرافتگتی ایماژ

با توجه به بالا نیویورک IQ کرافت مطمئنا می داند که بسیاری از جت های طرفداران نیز از متس ساخت و نه خودآزارانه خرده فرهنگ است. مطمئنا دهه از ضرب و شتم جت های خود را دریافت کرده اند از کرافت را Pats خواهد تنها افزایش این مردمی’ تمایل به او را در سمت خود برای یک بار مناسب است ؟

او به دست آورده است نیویورکی ” اعتماد و قدردانی بدون feat کوچک برای انگلستان ورزشی مالک. رفع متس آنها را قادر به رسیدن به پتانسیل های گسترده ای باید نسبتا آسان است. آن خواهد بود بدجور سرگرم کننده برای دیدن او یک شات بدهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im