رابرت کرافت را مرموز تام بردی قیاس به نظر می رسد مانند شات در لایحه Belichick

لایحه Belichick, غیر قابل تحمل پدر در قانون ؟

میهن پرستان صاحب رابرت کرافت نمی نام نام cryptic قیاس او با استفاده از توصیف تام بردی خروج پس از 20 سال با حق رای دادن. اما او روشن ساخته است وجود دارد چیزی برگزاری بردی بازگشت از یک وطن پرست برای یک سال 21.

“فکر می کنم در مورد دوست داشتن همسر خود و به هر دلیلی چیزی وجود دارد — پدر یا مادر – که باعث می شود زندگی غیر ممکن است برای شما و شما را مجبور به حرکت می کند اما شما نمی خواهید به” کرافت گفت NFL Network.

فیگوراتیو مادر یا پدر در قانون ساخته شده است که همه چیز غیر ممکن است برای بردی برای بحث است اما بسیاری شده اند اتصال نقطه به Belichick.

Belichick صحبت پوستی از بردی در بیانیه منتشر شده توسط این تیم در روز سه شنبه پس از کارفرمایی اعلام کرد او به ترک میهن پرستان. اما شکاف بین بردی و Belichick شده است به خوبی مستند در سال های اخیر است.

در واقع یک منبع در یک سال 2018 کتاب توسط ESPN ایان اوکانر — “Belichick: ساخت بزرگترین مربی فوتبال در تمام دوران” — استفاده از زبان های مشابه به عنوان کرافت برای توصیف رابطه بین دو ستون از میهن پرستان’ سلسله.

“اگر شما در ازدواج از 18 سال به یک فرد بد خلق می شود که در زیر پوست خود را و هرگز تعارف شما پس از یک در حالی که شما می خواهید به طلاق او” یک منبع با آگاهی از این رابطه گفت اوکانر پس از 2017 فصل است. “تام می داند بیل بهترین مربی در لیگ, اما او تا به حال به اندازه کافی از او. اگر تام می تواند من فکر می کنم او را طلاق او.”

بردی بود که در نهایت یک عامل رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او در این ماه به اتمام طلاق رسمی امضای قرارداد با Buccaneers در روز جمعه به صورت کاملا تضمین شده دو سال معامله به ارزش 50 میلیون.

بسیار ساخته شده بود بردی-Belichick ارتباط در طول سال 2017 فصل زمانی که Belichick کاهش دسترسی برای بردی مربی شخصی و کسب و کار شریک زندگی الکس گرررو. گزارش های دیگر حاکی است که شبه کرافت خواستار آن شدند که Belichick تجارت جیمی Garoppolo که مربی و مدیر کل تصور می شد به نظافت به روزی جایگزین بردی.

خواسته در سال 2018 که آیا او احساس قدردانی توسط میهن پرستان بردی demurred.

“من خواهش پنجم” بردی گفته جیم خاکستری با پوزخند. “مرد که سوال سختی است. من فکر می کنم همه به طور کلی می خواهد به قدردانی بیشتر در زندگی حرفه ای خود را, اما وجود دارد بسیاری از مردم که درک من راه بیشتر از من همیشه فکر می کردم ممکن بود به عنوان بخشی از زندگی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>