رابرت موریس’ اندی, Toole, چالش های فرماندار برای نگه داشتن همسر از جنون مارس

رابرت موریس مربی تیم بسکتبال اندی Toole می داند که حداقل سه مستعمراتی که طرفداران را از دست ندهید این برنامه اول مارس جنون ظاهر پس از 2015 ،

پس از شکست سنت فرانسیس روز شنبه به شمال کنفرانس عنوان و پانچ بلیط های خود را به جنون مارس سال 2020 احتمال وجود دارد, Robert Morris خواهد شد ارسال شده به دیتون اوهایو برای یکی از چهار بازی.

روز سه شنبه بعد از ظهر اوهایو فرماندار مایک DeWine تحت فشار قرار دادند برای داخل ساختمان, رویدادهای ورزشی, برگزار می شود, در سالن خالی. او خواسته است که بازی توان بدون “تماشاگران دیگر از ورزشکاران پدر و مادر و دیگران ضروری به بازی” در ترس از جرم گسترش coronavirus.

“من آرزو می کنم فرماندار آرزوی موفقیت در نگه داشتن همسر من از این بازی اگر او تصمیم می گیرد که آنها در حال رفتن به طرفداران” Toole, 39, به خبرنگاران گفت: پس از قهرمانی در بازی سه شنبه. “او به من تماس بگیرید 7 ساله و 5 ساله و به آنها بگویید که آنها نمی تواند به مسابقات NCAA. موفق باشید.”

اولین بار, خال کوبی, که در خدمت به عنوان سر مربی رابرت موریس از سال 2010 یکی از بسیاری از چهره های عمومی در ورزش به سوال در مورد چگونه coronavirus مؤثر است آنها را. با به طور گسترده ای حضور داشتند حوادث مانند جنون مارس و المپیک آینده ایده برگزاری بازی بدون فن بوده است به شدت در نظر گرفته شود.

“ما فقط به بازی” Toole گفت. “هر آنچه که می رود در خارج از که ما می توانیم در مورد آن نگران نباشید. ما در حال رفتن به آماده به بازی هر کس حریف ما است و هر کجا که آنها را برای ما ارسال. ما خوشحال برای قرار دادن نیوجرسی در یک روز بیشتر.

“ما همه بدانند آن را به عنوان ما به او گفت:” از ویروس و نگرانی است. “ما لزوما نمی دانم چه حق و چه اشتباه است و همه در تلاش برای ایجاد بهترین تصمیم گیری ممکن است. همه در ارتباط با مسابقات NCAA همان را انجام خواهد داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>