Robinhood سهام-تجارت برنامه برای millennials تجربه کرده و در عین حال یکی دیگر از خدمات قطع دوشنبه و سه شنبه بازار در زمان تاریخی شیرجه جرقه خشم خشمگین از مشتریان.

زیر back-to-back تجارت اختلال در شروع هفته گذشته سهام rollercoaster را محاصره نرم افزار طراحی شده را دوباره در روز دوشنبه — صرف نیم ساعت پس از سهام آن به متوقف در S&P 500 index قلب-توقف 7 درصد افت در باز است.

“تجارت در حال حاضر پایین در Robinhood و ما در حال بررسی موضوع” شرکت در توییتی از آن خدمات به مشتریان حساب کاربری @AskRobinhood در 10:06 صبح دوشنبه.

تجارت نیست سر دوباره تا 26 دقیقه قبل از میانگین صنعتی داو جونز تعطیل ترسناک 2,013 امتیاز به عنوان یک روغن جنگ قیمت سوخت ترس از coronavirus الهام گرفته از رکود اقتصادی.

“تجارت بازسازی شده است و Robinhood است را به بالا و در حال اجرا دوباره” Robinhood توییتی در 3:34 بعد از ظهر

که به سرمایه گذاران زمان کمی برای آماده شدن برای داو برای پایان دادن به روز پایین 7.79 درصد به 23,851.02 — بدترین حالت آن میزان کاهش از اکتبر. 15 سال 2008 زمانی که داو تعطیل 7.87 درصد در طول روز تاریک از بحران مالی است.

S&P 500 شاخص به پایان رسید پایین 7.6 درصد به 2,746.56 در حالی که شاخص Nasdaq composite با بسته 7.29 درصد به 7,950.68.

“آره درست مثل هفته گذشته من از دست داده ام مقدار زیادی از پول امروز به دلیل از کسانی @RobinhoodApp @AskRobinhood دلقک ها!,” @DiamondlouX توییتی قبل از بسته شدن بازار.

“@RobinhoodApp یک شوخی است” توییتی user @Brett_Coitas. “شما شده ام را در عمده هر روز فرار در چند هفته گذشته. ثانیه & FINRA نیاز به کف دست زدن آنها را سخت برای این و یا آنها را خاموش. این جنایتکار که این اتفاق افتاده دوباره. بله اگر شما با استفاده از [Robinhood] هنوز هم شما آن را سزاوار است.”

برنامه excoriated فقط در هفته گذشته برای رفتن آفلاین برای نزدیک به دو جلسه معاملاتی روز دوشنبه و سه شنبه — روز گذشته از ضبط-تنظیم نوسانات — با قطع فنی که در سمت چپ بیش از 10 میلیون مشتری در تاریکی.

زیر است هفته گذشته قطع Robinhood بنیانگذاران Baiju Bhatt و ولادیمیر Tenev وعده داده شده به انجام بهتر.

“بسیاری از شما بستگی دارد Robinhood برای سرمایه گذاری خود را و ما شخصا متعهد به انجام همه ما می توانیم به کار خدمات پایدار است که در دسترس زمانی که شما به آن نیاز ترین” Bhatt و Tenev گفت: سه شنبه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی