پورت سنت. لوسی — کانو رابینسون گرفتن وقت خود را به ساخت تا برای نمایشگاه های نجومی.

این متس baseman دوم به احتمال زیاد نمی خواهد به نظر می رسد در اولین گریپ فروت لیگ فصل حداقل تا آخر هفته با توجه به مدیر لوئیس Rojas, به اطمینان حاصل شود پاهای خود را به اندازه کافی قوی هستند به صورت مستمر اقدام است.

کانو در فصل گذشته بود کنار چهار سر ران و همسترینگ آسیب های که محدود او را به 107 بازی.

“رابینسون بود, ما آن را یک تجربه یادگیری در سال گذشته تا آنجا که قدرت و آماده شدن برای رفتن از طریق این فصل به طور منظم مانند او سال گذشته” Rojas گفت. “پس از رفتن را از طریق صدمات او تا به حال او در زمان offseason به کار بر روی آن و او آمد به بهار آموزش او را به انجام چیزی مشابه به همین.”

Robinson Cano
کانو رابینسونAnthony J. باعث تخریب جهانی

کانو شروع خواهد شد به عنوان DH قبل از حرکت به پایه دوم با توجه به Rojas.


استیون Matz اجازه هومر برجسته کردن روز یکشنبه بازی به هریسون Bader قبل از بازنشستگی بعدی و سه مورد در یک زمین باز یافته ظاهر در برابر کاردینالز.

“من واقعا خوشحال هستم با آن” Matz گفت. “من فکر می کنم من changeup پایین بود. Curveballs شد پایین بازو احساس خوبی است.”


Jeurys Familia سخت تن به تن بدون گل دوم باز یافته اجازه می دهد یک ضربه و یک پیاده روی در اولین حضور خود را در این بهار.

“من احساس می کنم مثل یک بچه نسبت به سال گذشته گفت:” Familia که ریختن 30 پوند در offseason. “من احساس می کنم همه چیز را بسیار ساده تر. این offseason من نه بقیه چون من به دنبال هدف و هدف … به قوی تر به نظر بهتر فصل قادر به واقعا تقویت بدن من و بازوی من.”


دیوید پترسون مایکل Wacha و نوح Syndergaard در حال برنامه ریزی برای شروع متس’ سه بعدی نمایشگاه بازی های. پترسون, تیم های برتر انتخاب در سال 2017 پیش نویس را اتباع روز دوشنبه در وست پالم بیچ. Wacha خواهد شد 2 و نیم ساعت سوار اتوبوس لکلند روز سه شنبه به صورت ببر قبل از Syndergaard رزین در خانه شنبه مقابل آستروس.


یعقوب deGrom ادامه خواهد داد به صورت hitters در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده در این هفته اما نمی چاک دار به چرخش نشده است. ادوین دیاز نیز همچنان رو به hitters در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im