پورت سنت. لوسی — این است که بیش از یک دهه پس از کانو رابینسون برنده یک عنوان با یانکی ها اما baseman دوم معتقد است وجود دارد به اندازه کافی استعداد او را به یکی دیگر از حلقه در کوئینز — با یک نکته.

“ما واقعا خوب” کانو گفت. “ما فقط باید به سالم ماندن. اگر ما سالم بماند ما می توانیم برنده مسابقات قهرمانی.”

کانو وارد فصل دوم خود را با متس پس از ورود به یک بسیار بدخیم مقابله با Mariners. هر دو او و ادوین دیاز تلاش در سال اول خود را با متس پس از معامله به صورت یک بسته است که شامل Jarred Kelenic و جاستین دونن.

“اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته من از دست رفته برخی از زمان با آسیب وجود دارد و برخی دیگر از بچه ها که صدمه دیده” کانو گفت: از متس’ مقام سوم در پایان NL East. “اما اگر آن اتفاق نمی افتد در این فصل ما می توانیم پیروزی از آن همه است.”

کانو اعتماد به نفس می آید از تماشای یک ترکیب که شامل پیت آلونسو, Jeff McNeil, مایکل Conforto و J. D. Davis, در میان دیگران.

Mets World Series Robinson Cano
کانو رابینسونAnthony J. باعث تخریب جهانی

“سال ها آن دسته از بچه ها در سال گذشته بود و کسی مثل [براندون] Nimmo نمی زخمی آن را به شما می دهد احساس ما می باشد صف” کانو گفت. “آنها می دانند چگونه به ضربه و بازی بازی. اما زمانی که شما از دست دادن بچه ها مثل ما [در سال 2019] این همان نیست, مهم نیست که چقدر خوب است که جایگزین او شود.”

آن نیز کمک کند اگر دیاز بود که یک دلیل کلیدی که متس’ اغل گاو یا حشم افتضاح بود, بازگشت به فرم او نشان داد با Mariners.

“نکته اصلی این است که تبادل و ما باید یک چرخش و ما می دانیم که اغل گاو یا حشم جاوا بهتر” کانو گفت.

“این است که به عنوان هیجان زده در مورد یک تیم به عنوان من در مدت زمان طولانی. تا زمانی که ما از لحاظ فیزیکی ما بود خوب در این زمینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی