راکلند تعطیل تمام پارک ها در پی اجتماعی فاصله نقض

آلبانی — شهرستان راکلند اعلام کرد آنها در حال خاموش کردن همه فضای سبز شروع سه شنبه سازندگان: شهرستان-اجرای پارک آن را به عنوان سخت تر می شود شامل تراکم و حفظ مناسب اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس.

این شهرستان را در بخش منابع محیط زیست آغاز شده barricading پارکینگ و بسته شدن دنباله سر.

همه وقایع لغو شد تا پارک مجاز به بازگشایی و امکانات پارک از جمله تعداد زیادی قایق رمپ دستشویی دفاتر و زمین های بازی بسته باقی خواهد ماند.

این حرکت به عنوان مقامات بهداشتی دولت ثبت 5,703 افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس که از دوشنبه قرار دادن راکلند میان شهرستانهای خارج از شهر نیویورک هولناک با موارد.

“ما متوجه است که ما بسته County Parks ناراحتی برای ساکنان به دنبال گرفتن خارج از منزل. با افزایش حضور در پارک های ما آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار اجتماعی را حفظ فاصله از این رو ما تعیین می شود این را به عنوان یک امن احتیاط گفت:” بخش هماهنگ کننده R. الان آبجو در بیانیه ای در روز شنبه.

قوانین جدید خواهد اثر را سهشنبه, آوریل 7 در 6 A. M و تعطیلی خواهد بود مجددا در یک دو هفته و بر اساس تمدید صورت نیاز, مقامات گفت.

پارک اجازه دارندگان قادر خواهد بود به بازپرداخت و یا reschedule رویدادهای برنامه ریزی شده بر روی زمینه اما بخش گفت: تمام پارک جدید اجازه درخواست ها در خود نگه دارد.

در همین حال روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیز تمدید نیویورک اقامت در خانه سفارش—شناخته شده به عنوان مکث—تا آوریل 29 و افزایش حداکثر جریمه های بالقوه اجتماعی فاصله متخلفان از $500 به $1000.

او چشم پوشی دولت های محلی و هزینه پارک در ماه گذشته برای نیویورکی به دنبال ورزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im