راجر Goodell را در پیش نویس NFL طرح به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد

بنابراین راجر Goodell می گوید این نشان می دهد بر روی بروید.

NFL کمیسر در لیگ یادداشت های توزیع شده در روز پنج شنبه گفت: صاحبان و مدیران عامل در هیچ شرایط نامشخص است که سالانه پیش نویس NFL انجام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده از مارس 23-25.

این برای هر طرفدار ورزش در امریکا که گرسنگی برای هر لقمه از زندگی ورزشی در زمانی که coronavirus بحران تمام جهان را فلج و هر رویداد ورزشی لغو و یا به تعویق افتاده بود خبر خوش برای همه ما است.

پیش نویس NFL محبوب ترین رویداد ورزشی است که در واقع نمی گیرد در فصل با بازیهای انجام شده است. دور اول یکی از پیش بینی ترین رویدادهای ورزشی.

روز 2 همچنان جذاب با دوم و سوم دور که تولید بسیاری از استارت و ستاره های آینده.

روز 3 اما معمولا می شود یک رویداد فقط برای درست معتادان فوتبال و پیشرفته با چهارم, پنجم, ششم و هفتم دور داشتن عمدتا پشتیبان گیری و طولانی-عکاسی چشم انداز انتخاب شده است.

با توجه به وضعیت ورزش ما در (که است که می گویند هیچ ورزشی) حتی بعد 3 چهره به بلعیدم حتی بیشتر گاه به گاه از طرفداران ورزش, زیرا کسانی که در میان ما نیست در حال حاضر خسته از تماشای قسمت های تکراری از “کلاسیک” رویدادهای ورزشی در تلویزیون است ؟

بهترین ایده من شنیده ام برای این پیش نویس در آمد و در قالب یک تلویزیون پیشنهاد شده توسط ESPN, Adam Schefter, که به نام برای این رویداد را بیش از هفت روز با یک دور در هر روز برای ادامه زندگی ورزشی سرگرمی بسیاری از ما طلب است.

در روز پنج شنبه Goodell گفت که او معتقد است “این پیش نویس می تواند در خدمت یک هدف مثبت برای ما و باشگاه طرفداران ما و کشور بزرگ.”

و حق با او بود. بنابراین درست است.

NFL
راجر Goodell با Broncos’ درو قفلAP

سوال این است: آیا آن را بیش از حد خوب درست باشد? مطمئن شوید که این برنامه به صورت پیش نویس را به عنوان برنامه ریزی شده. اما خواهد شد که طرح یکسان باقی می ماند در دو یا سه هفته زمانی که کارشناسان پزشکی پیش بینی coronavirus موارد برای رسیدن به اوج خود?

اگر کارشناسان پزشکی درست و اوج از موارد در ایالات متحده است که هنوز دو تا سه هفته دور که به معنی پیش نویس NFL در حال وقوع است بسیار طول خطرناک ترین دوره از این بحران است.

روز شنبه, اخبار شکست که جیمز دولان صاحب نیکز رنجرز و باغ میدان مدیسون آزمایش مثبت برای ویروس. چه اتفاقی می افتد اگر خدای نکرده بین در حال حاضر و برنامه ریزی شده در پیش نویس NFL Goodell تست مثبت ؟ اگر یکی یا بیشتر NFL کلی مدیران تست مثبت ؟ و یا برخی از دانشگاهی بازیکنان پیش بینی شده انتخاب شود در اوایل دور اول ؟

را نشان می دهد هنوز هم در رفتن پس ؟

این نگران کننده است که NFL — و همه ما — در حال حاضر است. مطمئن شوید که همه ما چسبیده به این امید و انتظار که وجود خواهد داشت چیزی از زندگی در زمان واقعی ورزشی اهمیت برای تماشای تلویزیون به مدت سه روز در ماه آوریل است.

اما آن را در واقع اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده ؟ برخی از NFL کلی مدیران مخالف انجام این پیش نویس به عنوان برنامه ریزی شده ترجیح می دهند برای به تعویق انداختن آن. اما استدلال خود را تا به حال بیشتر به معایب آن شامل نیاز offseason فعالیت لغو شد, تیم, امکانات بسته و به اندازه کافی زمان برای بازیکن physicals و تست روانشناسی.

این مشکلات حال و بی اهمیت نسبت به آنچه که این بیماری همه گیر در حال انجام است به این کشور است. خط پایین این است: زمین بازی است سطح با هر تیم در مواجهه با چالش های مشابه.

کسب و کار در سراسر کشور در حال انجام از طریق teleconferences. NFL GMs می توانید انجام دهید همین است. و علاوه بر این شاید با کمی اطلاعات کمتری در مورد آینده نگر وظیفه آنها را بهتر پیش نویس تصمیم گیری نمی overanalyzing با حرص و ولع خوردن از اطلاعات آنها معمولا جمع بازیکنان.

“هر کس به رسمیت می شناسد که سلامت عمومی در شرایط بسیار نامشخص است و هیچ تضمینی وجود ندارد که ما را می های مختلف را انتخاب کنید تاریخ و اعتماد به نفس است که شرایط خواهد بود به طور قابل توجهی مطلوب تر از آنها امروز” Goodell نوشت: در این یادداشت.

اشتباه نکنید Goodell انگیزه برای حفظ این پیش نویس در اصلی آن تاریخ است که به سختی به نوع دوستانه. NFL است که تنها لیگ انجام کسب و کار در حال حاضر می ایستد را به پول عظیم با این پیش نویس است. شما می توانید تصور کنید چه رأی تلویزیون خواهد بود برای پیش نویس اگر آن را می رود به عنوان برنامه ریزی شده. شرط شکستن رکورد شماره.

امیدوارم این لیگ می تواند دل بسیاری از کسانی که میلیون ها نفر را به افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر در پی این بحران را خوب بیشتر از این پیش نویس به سادگی از آن بسیار مورد نیاز ارزش سرگرمی. NFL free agency شده است یک نعمت غیر مترقبه چند هفته گذشته با تام بردی امضای قرارداد با خلیج تمپا و بازیکن دیگر جنبش مسلط اخبار ورزشی و منحرف ما اگر فقط به طور خلاصه.

بعد پیش نویس NFL. اگر آن را در واقع اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>