راجر سنگ وکلای ثبت, حرکت, در شب جمعه, درخواست قاضی فدرال ریاست پیشنهاد خود را برای یک محاکمه جدید به recuse خودش استدلال او نمی تواند بی طرف به خاطر یک بیانیه او ساخته شده به هیئت منصفه است که او را محکوم کرد.

مقالات ثبت شده در یک دادگاه فدرال در واشنگتن, DC برجسته بیانیه آمریکا در منطقه قاضی امی برمن جکسون در سنگ صدور حکم در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“هیئت منصفه که در خدمت با صداقت تحت شرایط دشوار مراقبت” جکسون گفت: با توجه به حرکت پس از سنگ بود محکوم به 40 ماه را در زندان فدرال برای شاهد تهدید و ارعاب و دروغ گفتن به کنگره است.

رئیس جمهور تهمت نگرانی بیش از forewoman در سنگ دنباله Tomeka هارت و ادعا او باید شده اند مجاز به نشستن در هیئت داوران بیش از رسانه های اجتماعی پست گفت نمایش داده می شود تعصب.

“آن را به من به نظر قوی که forewoman از داوران زن بود که مسئول داوران کاملا آلوده. هنگامی که شما یک نگاه چگونه شما می توانید یک فرد شبیه به این ؟ او یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعال. شما می توانید تصور کنید که این?” او گفت: با اشاره به هارت.

هیچ هیئت منصفه از جمله هارت بودند به نام سنگ جمعه حرکت است.

سنگ 67 ادعا می کند در حرکت است که قاضی “برکت ‘یکپارچگی داوران’ تضعیف ظاهر بی طرفی و ارائه قوی تعصب برای recusal.”

پر کردن سنگ پیشنهاد برای یک محاکمه جدید است “مربوط به یکپارچگی داور [که] گمراه دادگاه در مورد توانایی خود را به طور بی طرفانه و منصفانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de