ران عزیزم: MLB فصل به دنبال تردید روز به روز

ران عزیزم را به کل یک تابستان بدون بازی بیس بال بیش از یک سناریو است که در آن بازیکنان و کسانی که متصل به این ورزش قرار می گیرد در خطر است.

سابق متس پارچ و زمان SNY تحلیلگر می گوید: خوش بینی خود را آغاز کرده به افول است که وجود خواهد داشت یک فصل زیر اولیه او اعتقاد قوی به خاموش کردن از COVID-19 شیوع خواهد بود را برای ورزش جهان است.

“من همیشه سعی کنید به خطا است که همه مردم ما مراقبت و محافظت قبل از من تصمیم به بازی هر ورزش” عزیزم گفت: روز شنبه در یک مکالمه تلفنی است. “که بیس بال و یا بسکتبال یا هاکی که در تمام رشته های ورزشی است. ما مراقبت از شهروندان و ساخته شده مطمئن شوید که آنها در مسیر صحیح است ؟ زمانی که آنها در مسیر درست و سپس ما آنها را به چیزی برای تماشا.”

عزیزم صرف چند هفته گذشته با خانواده در ژوپیتر فلوریدا., در مجازی خود شده است. دیگر بیش از مصرف گاه به گاه راه رفتن در خارج از منزل عزیزم — که مسائل تنفسی است که می تواند به پیچیده تر شدن وضعیت او اگر او بودند به قرارداد coronavirus — گفت که او احتمالا در سمت چپ خانه “نیم ده” بار از اواسط ماه مارس که معمولا به انتخاب کنید تا مواد غذایی.

چالش انجام یک فصل فوق العاده خواهد بود, عزیز گفت: بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از بازی ها از دست رفته است.

Ron Darling
ران عزیزمگتی ایماژ

“چه اتفاقی می افتد اگر یکی از 26 بازیکن مثبت آزمون دو هفته پس از شروع فصل؟” عزیزم گفت. “چه شما به انجام این کار در [مکان] که در آن بازی نمی خواهید به بازی ؟ فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از چالش ها و من می خواهم بگویم من بسیار خوشبین زمانی که این چیزی که آغاز شده که در برخی از نقطه ما را در پیدا کردن یک خط به بازی در یک فصل خواهد بود که نماینده یک فصل بیس بال, اما به عنوان هر روز می رود در من کمتر و کمتر خوش بینانه است.

“بسیاری از موانع وجود دارد و من فقط فکر می کنم در آن طول می کشد تا یک روستا برای قرار دادن در یک بازی بیس بال است و بدون مردم در میان جمعیت. در برخی از نقطه شما در حال قرار دادن تعداد زیادی از مردم با هم. شما در اتاق قفل است که می تواند هر گونه نزدیک تر فضا را برای بچه ها به در و اجازه استفاده از هر انرژی, منابع, اجازه دهید هر آنچه که ما می تواند به مراقبت از مردم که عاشق بیس بال و هنگامی که ما باید از آنها مراقبت گرفته و در ترمیم و محافظت می شود و سپس اجازه دهید فکر می کنم در مورد پرتاب یک زمین و ضربه زدن به توپ است.”

عزیزم به ذکر است که خرید اینترنتی از آستروس’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح و شیوع کروناویروس شده اند 1-2 پانچ مانند شاید دیگر هیچ بازی دیده می شود.

“هنگامی که راب [مانفرد] کار کردم به عنوان کمیسر و او را به عنوان هوشمند به عنوان کسی که از انجام این کار من مطمئن هستم که او آماده برای 98 از 100 چیزهایی که آمده اند راه خود را” عزیزم گفت. “به نظر می رسد مانند دو او آماده نبود که برای آمده اند اما این چیزی است که سپرهای حتی باهوش ترین مردم است.”

اگر تیم ها داده می شود به گزارش رزومه بهار آموزش در برخی از نقطه, عزیزم کمی شک بازیکنان می تواند آماده برای یک فصل به منظور کوتاه.

“برای اکثر آنها خواهد شد نگه داشتن در شکل و شما خواهد شد شگفت زده چگونه به سرعت آنها آماده برای رفتن خواهد بود,” عزیزم گفت. “من خواهد بود بسیار شگفت زده است که شما نمی توانست از دو هفته آماده می شود برای این بچه ها. که خبر خوبی است. خبر بد این است که شما احتمالا رفتن به حفظ برخی در فصل آسیب های که در حال رفتن به آن نتیجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>