ران Roenicke پذیرای فشار رفع Red Sox ظروف سرباز یا مسافر

فورت مایرز, Fla. — Ron Roenicke راه می رفت به Red Sox بهار مجتمع آموزشی صبح روز چهارشنبه و رفت به معمول خود را قفل مربیان’ اتاق.

لباس های خود رفته بودند. سپس او متوجه شد اموال خود را به حال منتقل شده است و به مدیر دفتر خانه جدید خود را.

“بنابراین همه چیز هنوز هم کمی متفاوت برای من” Roenicke گفت.

آن بوده است که نوع offseason برای Red Sox بود که چرا آنها را گرامی روز شنبه هنگامی که کوزه و فو به حال اول خود را تمرین. صدای شکارچی دستگیره ظاهر در اغل گاو یا حشم جلسات خفاش ترک خوردگی در طول تمرین پنبه حلاجی شده و حتی فروع از پارچ فیلدینگ عمل ساخته شده و همه چیز شروع به احساس دوباره عادی.

“فقط امروز شروع و از طریق گرفتن یک روز عادی من فکر می کنم مهم است” Roenicke گفت. “من لذت می برد امروز.”

آن را فقط جمعه که Mookie بتی و قیمت دیوید تجارت نهایی شد و پس از آن کشیده بود برای نزدیک به یک هفته است. این سه شنبه که Roenicke نام مدیر موقت که کمتر از یک ماه پس از Red Sox اخراج الکس کورا برای نقش خود در Astros’ 2017 ثبت نام-سرقت برنامه.

در حالی که MLB تحقیق Red Sox خود ادعایی غیر قانونی ثبت سرقت در سال 2018 هنوز آویزان بیش از سر خود را با نتایج هنوز نهایی, یکشنبه روز اول بود که بیس بال — محصول واقعی در زمین — شروع به گرفتن بیش از این گفتگو در Fenway جنوبی.

Roenicke به کار گرفته شده او برای اولین بار (non-مقدماتی) کنفرانس مطبوعاتی به عنوان مدیر موقت با اعتماد بنفس. او هنوز هم مورد بررسی — او نمی خواهم به اظهار نظر در حالی که آن را مداوم و تعویض بتی و قیمت اما زمان بیشتری را صرف پاسخ دادن به مدیر معمولی سوالات.

وجود دارد سوال در مورد کریس فروش که آنفولانزا تبدیل به یک حالت خفیف ذات الریه. این چپ دست که در تلاش برای قرار دادن با هم یک bounce-back فصل و اثبات او می تواند به سالم ماندن پس از آرنج مسائل آخر فصل نمی خواهد گزارش به اردوگاه حداقل تا جمعه و شروع کند به بهار آموزش.

وجود دارد بحث در مورد چه کسی خواهد رسید leadoff — اندرو Benintendi و الکس Verdugo هستند نامزدها Roenicke گفت. وجود دارد مورد بحث خواهد بود که خود را نزدیک — برندن کارگر سزاوار یک شات برای اثبات او می تواند دوباره آن را انجام دهد در این سال Roenicke گفت. وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا Red Sox خواهد با استفاده از یک درب بازکن که رئیس جدید بیس بال افسر خایم بلوم تیم قدیمی (اشعه) تسلط. آن را ممکن است بسته به اینکه آیا کسی مراحل بالا را به نفع خود باز پنجم-استارت نقطه Roenicke گفت.

بیس بال lifer, Roenicke آماده بود برای همه پرسش ها و رفتار آنها را با سهولت.

“من صادقانه بر این باورند که اگر من که همه [تجربه] من نمی تواند راحت صحبت کردن با شما بچه ها” Roenicke گفت: قبل از بزرگ گروه ترکان و مغولان از خبرنگاران. “من می خواهم سوال کنم واقعا. من همیشه دوست داشتم سوال. اما این دلیل است که من احساس می کنم مثل من پاسخ برای آنچه که من انجام آنچه می رود. بنابراین همه کسانی که سال ها و تمام چیزهای که برای من اتفاق افتاده … همه از این مجموعه من به مربی و مدیریت است.”

Roenicke فکر بازگشت به سال 2013 زمانی که او مدیریت حذفی و رایان براون به حالت تعلیق در آمد برای استفاده از عملکرد داروهای افزایش. او صرف نیم فصل پاسخگویی روزانه سوال در مورد براون, او گفت:.

چالش در انتظار او را در حال حاضر متفاوت است — پیشرو یاد حق رای دادن را از یک offseason — اما بیس بال در نهایت دوباره آغاز و Roenicke استقبال از فشار.

“من فکر می کنم که یکی از بحث های من در زمانی که من در مصاحبه با” او گفت:. “به خاطر همه چیزهای که من در گذشته انجام داده من فکر می کنم آن را واقعا به من کمک می کند تا برای مقابله با آنچه اتفاق می افتد از طریق فصل. من می دانم من قصد دارم به سوالات دشوار تمام سال من درک می کنم که. اما من واقعا لذت بردن از چالش است. تجارب آن را به راه آسان تر برای دریافت از طریق چالش هایی که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su