Rookie Kaapo Kakko بزرگ رنجرز پوشش نقره ای در شب از دست

آدم فاکس و رایان لیندگرن هم پیشی گرفته تشکیل یک تازه کار جفت در دفاع است که می تواند برای یک و نیم دهه است. Filip Chytil است ساخت خیلی خوب دوم فصل. ایگور Shesterkin زندگی می کردند تا به همه اعتیاد به مواد مخدره از طریق ماه اول در NHL.

با این وجود تردیدی نیست که هر کس احساس می کنید در کل خیلی بهتر در مورد رنجرز بازسازی مسیر اگر Kaapo Kakko داشتن حتی یک رونوشت از اول فصل فقط در مورد هر کس در هاکی در جهان انتظار می رود پس از فین دوم-انتخاب کلی در ماه ژوئن گذشته.

به همین دلیل است که از طریق غیر این صورت ناامید کننده جمعه شب در باغ است که در آن Blueshirts شد outworked, outthought و outscored 3-2 توسط پایین سوم Sabres تمام نمی شد از دست داد.

چرا که پس از تنزل مقام به خط چهارم و گرفتن تنها 7:32 یخ از طریق دو دوره Kakko نه تنها بازی راه خود را با وجدان و تلاش او 3:49 یخ در طول مسابقه نهایی 9:21 و یکی از مربی دیوید کوین شش بعد از Alexandar Georgiev تا به حال کشیده شده است از خالص.

“من فکر کردم او تا به حال یک شب خوب. او در بازی با تعداد زیادی از انرژی بود و یک لبه به بازی بازی های برگزار شده با برخی از اعتماد به نفس گفت:” کوین که ضربه No. 24 تا ریمیکس واحد با رایان Strome و Jesper سریع قبل از حول او با پسر بزرگ به عنوان Blueshirts به دنبال تجمع از 3-0 سپس 3-1 سپس 3-2. “من دوست داشتم رویکرد خود را.”

Kakko وارد بازی با یک نقطه و یک کمک در گذشته 12 بازی یک گل و هشت پاس گل در 32 مسابقه پس Nov. 20 و هفت گل و 10 پاس گل برای 17 امتیاز در 48 بازی برای این فصل است. آن چیزی نیست که او انتظار می رود. آن چیزی است که هر کسی انتظار می رود. هر کس هر چند به نظر می رسد نادیده گرفته اند چگونه غیر معمول آن است که برای 18 سال به تاثیر در NHL. هر کس به نظر می رسید کمی دور به دلیل Kakko تسلط برابر بزرگتر جوانب مثبت در بزرگ یخ قهرمانی جهان.

Kaapo Kakko's shot on goal is stopped by Sabres goalie Carter Hutton during the Rangers' 3-2 loss on Friday night.
Kaapo Kakko شات در هدف متوقف شده است توسط Sabres دروازه بان کارتر Hutton در طول رنجرز 3-2 دست دادن در شب جمعه.AP

“او 18. وقتی 18 سالم بود من به سختی می تواند بازی کالج هاکی و او بازی را به عنوان یک بالا و نه در NHL” کریس Kreider که خود ساخته NHL اولین در سال 2012 برگشتی در سن 20 گفت: پست. “او یک بچه بزرگ او را هوشیار او سخت کار می کند. او رفتن را از طریق یک تجربه یادگیری و من بسیار تحت تاثیر قرار با راه او است که دست زدن به آن.

“او برای رفتن به بهتر کردن رفته از طریق این. این نه تنها به نفع او است.”

این یکی که در آن رنجرز شد بازگشت توسط منفعل و خنثی منطقه-گرفتگی حریف فقط به عنوان آنها توسط کت آبی در یک 2-1 باغ از دست دادن در Jan. 17. این Blueshirts شد بی تاب تلاش بیش از حد چیزهای فانتزی و پشت افتاد و با سه گل تا زمانی که آنها در نهایت در هیئت مدیره با فقط 2:53 به بازی.

اما حتی به عنوان تیم خیمه ورزشکاران تلاش — Kreider نام خود را “یکی از بزرگترین مجرمان” و کوین گفت: “ما بازیکنان بودند جایی در نزدیکی جایی که ما به آنها نیاز می شود.” — Kakko شد پرقدرت و مدبر است. نوجوان sped و تبدیل جیک McCabe در قدرت حرکت به خالص قبل از محروم توسط کارتر Hutton پد ذخیره با 55 ثانیه های باقی مانده در دوره دوم.

او را برداشت تا در سومین دوره بازی های ساده اما تحمیل بازی و نقاشی و مجازات قرار داده است که تفنگداران خود را در شش روز-چهار قدرت بازی در 18:02 قبل از چیدن یک کمک در Kreider قدرت-بازی بازی های هدف در 18:20.

“او رو به یک چالش متفاوت هر شب سیستم های مختلف بازیکنان کهنه و این بدان معنی است که هر شب Kaapo به فهمیدن چیزی جدید” Kreider گفت. “ورق کوچک از یخ و بازیکنان بزرگتر در برابر او.

“این سخت است. او 18. نود و نه نقطه و نه درصد از 18 سال بازیکنان هاکی در جهان نمی تواند انجام این کار است. او را به انجام آن است.”

Kakko البته هرگز می خواستم به شنیدن چگونه مشکل این است که برای 18 سال, اجازه دهید به تنهایی 18 سال, اروپایی, بررسی زندگی در زمین ناآشنا و صحبت کردن به زبانی ناآشنا به بومی. او به نظر می رسید تازه با یک بیت از یک هاپ در مرحله پس از گذراندن اواسط زمستان زنگ تفریح در فنلاند.

“من می دانم که او قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر روی خود است. بسیاری از بچه های جوان ما انجام دهد. من. و من فکر می کنم که خوب” Kreider گفت. “او می آید به این پیست هر روز انتظار زیادی از خود را. این چیزی است که شما می خواهید. او می آید به یاد او می آید به کار.

“او مجموعه ای از مهارت های دیوانه است. او یادگیری است. او بهتر است. من نمی خواهد نگران باشید در همه چیز در مورد او.”

پس بد کوچک-عکس شب برای رنجرز اما یک خوبی بزرگ عکس شب برای Kakko. جمعه نبود به طور کامل از دست داد و بعد از همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im