رودی Gobert مشکل با جاز هم تیمی بیش از coronavirus گسترش

اولین رودی Gobert نیاز دارد تا بهتر شود. سپس آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او نیاز به جبران در یوتا جاز اتاق قفل است.

وجود دارد گزارش “بسیاری از سرخوردگی” در میان هم تیمی های با Gobert که coronavirus تشخیص چهارشنبه شب موجب تعلیق از NBA فصل و که cavalier inital پاسخ به بهداشت پروتکل ممکن است کمک به هم تیمی داناون میچل پس از ابتلا به ویروس.

“جاز خوش شانس است که آنها را مجبور به عقب بر گردیم با هم و شروع به بازی دوباره بازی در حال حاضر” ESPN خودی Adrian Wojnarowki گزارش پنج شنبه شب در “Who” با اسکات Van Pelt. “وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام به تعمیر روابط نه فقط بین داناون Mitchell, رودی Gobert اما دیگران در اتاق قفل است. وجود دارد بسیاری از سرخوردگی با Gobert.”

ESPN گزارش Gobert شده بود “بی دقتی” در اتاق قفل کردن هم تیمی ها و وسایل خود را قبل از به تشخیص خود. که منجر به یک دیوانه وار صحنه در چهارشنبه شب جاز-رعد و برق بازی و قرنطینه برای جاز پرسنل در شهر اوکلاهما در حالی که آنها مورد آزمايش قرار coronavirus.

یک عذرخواهی صادر پنج شنبه شب در Instagram, Gobert نوشت: “اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر. در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای.”

Gobert 27-year-old All-Star مرکز از فرانسه نیز عامل جوش برای یک هولناک تهوع جمعه دو روز قبل از تست مثبت زمانی که او ساخته شده یک نقطه به نقطه را لمس ضبط صدا از رسانه های مونتاژ شده برای یک جلسه مصاحبه.

میچل اضطراب سخت بود برای تشخیص زمانی که او نوشت: پنجشنبه در Instagram در تایید خود را تشخيص “ما همه در حال یادگیری بیشتر در مورد جدی بودن این وضعیت و امیدوارم مردم را می توانید در ادامه به آموزش خود را و می دانم که آنها نیاز به رفتار مسئولانه هر دو برای سلامت خود و برای خوب بودن از کسانی که در اطراف آنها را.”

یاهو ورزشی گزارش Gobert نخواهد بود جریمه یا تعلیق “برای اقدامات خود منجر به آزمایش مثبت برای coronavirus.” به نظر می رسد او را در فرم از هم تیمی های خود’ خشم.

جاز هستند 41-23 چهارم در یخ زده جدول رده بندی کنفرانس غرب.

“این رفتن به یک آزمون برای همه آنها به این تیم در مسیر بازگشت اگر و زمانی که آنها بازگشت به بازی فصل” Wojnarowski گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de