رودی Gobert متاسفم برای بودن “بی دقتی” قبل از coronavirus تشخیص

رودی Gobert است که چهره عمومی از coronavirus در ورزش است.

او امیدوار طرفداران می توانند یاد بگیرند که از او در مورد آنچه به انجام.

یوتا جاز مرکز شد اولین نرم افزار ورزشکار در امریکا به تست مثبت برای coronavirus شنبه شب منجر به NBA تصمیم به تعلیق آن فصل است. Gobert شده بود “بی دقتی” در اتاق قفل لمس کردن بازیکنان دیگر و وسایل خود را با توجه به ESPN و هم تیمی اش داناون Mitchell آزمایش مثبت پنج شنبه صبح که او به نظر می رسید به آدرس در اولین کلمات خود را پس از تشخیص.

“من می خواهم برای تشکر از همه برای غلیان احساسات نگرانی و حمایت بیش از 24 ساعت گذشته,” Gobert نوشت: در یک Instagram پست پنج شنبه بعد از ظهر. “من را از طریق بسیاری از احساسات پس از یادگیری از تشخیص من…بیشتر ترس و اضطراب و خجالت است.

“اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر. در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای. من امیدوارم که داستان من به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این. من انجام خواهد داد آنچه من می توانم به پشتیبانی با استفاده از تجربه من به عنوان [a] راه برای آموزش دیگران و جلوگیری از گسترش این ویروس است.

“من تحت مراقبت است و به طور کامل بهبود می یابند. با تشکر از شما برای همه حمایت خود را. من همه را تشویق به در نظر گرفتن تمامی این مراحل را به ماندن بگیرید امن و سالم است. عشق.”

Gobert بیمار بوده است و آزمایش مثبت فقط قبل از جاز شد به نکته خاموش در برابر رعد و برق در چهارشنبه شب در شهر اوکلاهما. این منجر به این بازی که به نام خاموش و مدت کوتاهی پس از NBA اعلام کرد به حالت تعلیق در فصل.

یک ویدیو از Gobert نیز ویروسی رفت و چهارشنبه شب از او پاک دست خود را بر روی میکروفن و خبرنگار را ضبط و پس از صحبت با رسانه ها در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>