رودی Gobert خواسته های او را گرفته ام کروناویروس “بیشتر به طور جدی’ قبل از تشخیص

رودی Gobert خواهد انجام کارهای متفاوت اگر او می تواند آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره.

یوتا جاز مرکز که اعتراف کرده بود که “بی دقتی” قبل از تبدیل شدن به اولین ورزشکار حرفه ای در آمریکای شمالی برای تست مثبت میان بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: در NBA خوراک توییتر در روز یکشنبه که او بخواهد او “را در این زمان چیزی که بیشتر به طور جدی” و خواستار هر کس به اقدامات احتیاطی لازم در برابر گسترش COVID-19.

“من امیدوارم که هر کس دیگری انجام خواهد داد تا آنجا که ما می توانید انجام دهید آن را با هم” Gobert گفت: در نتیجه 64-ویدئو دوم. “مراقبت و ایمن ماندن.”

Gobert اعلام کرده بود روز شنبه دلار 500.000 اهدای تقسیم بین out-of-کار پاره وقت آرنا کارکنان در یوتا – با توجه به NBA shutdown – به مهد کودک و بهداشت و درمان کارگران و خانواده های یوتا, اوکلاهما, و, فرانسه, کشور خود را تحت تاثیر coronavirus.

اولین بار All-Star مرکز تا به حال احساس بد قبل از بازی روز چهارشنبه در برابر اکلاهما سیتی باعث آن swift لغو. Gobert ستاره هم تیمی داناون Mitchell آزمایش مثبت پس از آن به عنوان دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب تنها شناخته شده بازیکنان NBA تا کنون به قرارداد ویروس. میچل پدر داناون Mitchell یک متس اجرایی بعد از آزمایش منفی است.

چوب و پیستون تا به حال در آخرین بازی یکشنبه در Madison Square Garden, یک شب پس از مواجهه با Gobert و جاز. نیکز شد توصیه NBA به باقی می ماند در قرنطینه پس از آنها وارد در نیویورک پس از بازی در آتلانتا در روز پنج شنبه شب.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل هفته گذشته Gobert تا به حال به شوخی لمس خبرنگاران میکروفن بر روی یک میز و در مقابل او ساخت نور از درک افراطی بیش از جدیت از گسترش ویروس.

“من میخوام شروع با گفتن با تشکر از شما برای همه مردم شده اند که حمایت و برای همه انرژی مثبت. این واقعا به معنی زیادی” Gobert گفت: در آغاز روز یکشنبه منتشر شد تصویری. “همانطور که برای خودم من احساس کمی بهتر هر روز به لطف بهداشت و درمان مردم از ایالت یوتا و شهر اوکلاهما و سایر مردم در اطراف من.

“همانطور که شما ممکن است در حال حاضر می دانم که من فقط مایل به مطمئن شوید که به یاد شما را به نگه داشتن شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون. سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود بینی خود را, چشم خود را و البته سعی کنید برای جلوگیری از ساخت غیر ضروری در تماس با مردم است. این همه در مورد حفاظت از خود و مردم در اطراف شما. من آرزو می کنم من می خواهم که در این زمان چیزی که بیشتر جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im