رودی Gobert را coronavirus وضعیت: نمی توانید از بوی هر چیزی

رودی Gobert به طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن به برخورد با کروناویروس که ظاهرا در مورد او شامل قادر به بوی هر چیزی.

جاز رو به جلو بود که اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای COVID-19 روز یکشنبه توییتی برخی از اثرات او احساس کردند در حالی که خود quarantining.

“فقط به شما بچه ها یک به روز رسانی از دست دادن بو و طعم است که قطعا یکی از علائم شده اند قادر به بوی هر چیزی برای 4 روز گذشته,” Gobert نوشت. “هر کسی که تجربه همان چیزی است؟”

با توجه به انگلیسی: Association of Otorhinolaryngology — که نشان دهنده گوش و حلق و بینی و متخصصان — از دست دادن چشایی و بویایی می تواند علائم هشدار دهنده در “پنهان حامل” از رمان coronavirus و اغلب به نظر می رسد در بیمارانی که نشان می دهد هیچ یک از قبل شناخته شده علائم.

Rudy Gobert Utah Jaz coronavirus
رودی Gobertگتی ایماژ

Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 12, که منجر به تعویق یوتا بازی در برابر رعد و برق و احتمالی تعلیق از NBA فصل است.

نه دیگر بازیکنان NBA از جمله Gobert هم تیمی داناون میچل نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Gobert اعتراف کرده به اینکه “بی دقتی” پس از دست زدن به خبرنگاران دستگاه ضبط قبل از تست مثبت و “را در این زمان چیزی که بیشتر جدی است.”

پس از 27 سال علنا خواست هر کس به اقدامات احتیاطی. او همچنین ساخته شده 500,000 دلار کمک مالی برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>