راسل وستبروک و رابرت کاوینگتن بیش از حد برای لیکرز

لس آنجلس — راسل وستبروک به ثمر رساند 41 امتیاز و رابرت کاوینگتن آمار دو کلاچ در اواخر 3-اشاره گرها در حالی که 14 امتیاز و هشت ریباند در فرخنده موشک اولین پیشرو در هوستون به 121-111 بیش لس آنجلس لیکرز در روز پنج شنبه شب.

جیمز هاردن موفق فقط 14 امتیاز در حالی که موشک رونمایی آخرین نسخه از تعهد خود را به توپ کوچک توسط بازی نیست هر کسی بلندتر از 6-پا-7 برابر درشت لیکرز.

آنتونی دیویس و لیکرز با حروف بزرگ در داخل اما هوستون هنوز بسیج از اواخر چهار نقطه کسری بودجه به پایان رسید و بازی در یک 19-5 خروش برجسته توسط دو نفر از کاوینگتن چهار 3-اشاره گر. جانباز تیرانداز به دست آورد از مینه سوتا روز چهارشنبه در یک چهار تیم تجارت است.

دیویس به حال 32 امتیاز و 13 ریباند و LeBron James تا به حال 18 امتیاز و 15 پاس گل و نه ریباند در جلسه اول با تیم های به شدت متضاد روش.

سخت گرفت فقط 10 عکس در پی بازگشت به عقب 40-نقطه بازی اما وستبروک در بازگشت از یک بازی غیبت با یک رگ به رگ انگشت شست و یک عملکرد موشک ” چهارمین پیروزی راست.

هوستون داد تا مرد بزرگ Clint کپلا برای به دست آوردن Covington ترک این باشگاه با یک غیر کوچک فهرستی حتی توسط راکت’ استاندارد. آنها هنوز هم باید 7-پاورقی تایسون چندلر و اشعیا Hartenstein فهرستی اما نه زمان بازی در مرکز استیپلز.

Danuel خانه جونیور که ذکر شده است در 6-پا-6 بود که بلندترین بازیکن در راکت’ شروع صف. سخت پا به مرکز دایره به از دست دادن باز نکته در حالی که 6 پا-5, P. J. تاکر اشغال اسمی نقطه مرکز و اقدام به گارد لیکرز بزرگ مردان اما بلافاصله رو به ناپاک مشکل است.

اگر چه دیویس دوایت هاوارد و JaVale McGee تا به حال نسبتا آسان زمان گرفتن عکس را پایین و گرفتن ریباند در ترافیک راکت های کوچک صف ایجاد حالت تهاجمی فاصله و حرکت توپ مورد نظر را بالاتر از همه چیز توسط مربی Mike D’Antoni. لیکرز اقتباس خود را در ترکیب با هوارد و مک گی بازی تنها یک ترکیب 20 دقیقه.

لیکرز باید مقدار زیادی از ساده سبدهای پایین پایین اما راکت رفت 15 برای 29 3-اشاره گرها در سه ماهه اول به نگه داشتن آن نزدیک است.

کاوینگتن آمد تا با یک کلید بلوک دیویس’ شات با حدود 3:30 به بازی پس از هوستون اصلاح شود و او به یک کلاچ 3-اشاره گر از گوشه با 2:42 به بازی.

لیکرز ایستاده پت در تجارت مهلت ترجیح می دهند به چوب با فهرستی که صرف نزدیک به پنج ماه ساختمان شیمی لازم برای ارسال به کنفرانس غرب بهترین رکورد.

آنها ممکن است انجام می شود اضافه کردن به فهرست اما: Darren Collison تماشای بازی بعدی به لیکرز صاحب Jeanie باس در نیمه دوم. رانچو کوکامونگا بومی و UCLA محصول گزارش شده است که وزن NBA بازگشت پس از بازنشستگی از 10 سال فعالیت حرفه ای در ماه ژوئن.

لیکرز ضرب و شتم موشک 124-115 در هوستون ماه گذشته بدون یک مجروح دیویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>