رواندا می یابد و نسل کشی قبر است که می تواند شامل 30,000 بدن

کیگالی رواندا — دره سد که مقامات در رواندا می گویند می تواند شامل حدود 30000 اجساد کشف شده بیش از یک ربع قرن پس از این کشور را نسل کشی است که در آن 800,000 قومی توتسی و Hutus که سعی در حفاظت از آنها کشته شدند.

کشف شده است که به نام مهم در سال و 50 بدن شده اند که تا کنون در تلاش است که در حال به چالش کشیده شرق کشور آفریقایی را coronavirus مربوط به مستند.

رواندا روز سه شنبه علائم 26 سالگرد نسل کشی اما به دلیل مستند کشور به دنبال خواهد داشت حوادث در تلویزیون و رسانه های اجتماعی به عنوان تجمعات ممنوع می باشد.

کلمه دره سد و بدن آن برگزار شد به عنوان بسیاری از مردم در دادگاه نسل کشی هستند که از زندان آزاد شد و پس از گذراندن محکومیت خود و ارائه اطلاعات جدید در گورهای دسته جمعی. اطلاعات دیگر در سد آمد از ساکنان این نزدیکی هست.

Skulls of victims of the Rwanda's 1994 genocide's at the Ntarama Genocide Memorial, in Kigali, Rwanda.
جمجمه های قربانیان نسل کشی رواندا 1994 را در Ntarama یادبود نسل کشی در کیگالی رواندا.گتی ایماژ

“چالش ما در حال حاضر این است که دره سد شامل آب, اما ما در حال تلاش برای خشک کردن آن تا” Naphtal Ahishakiye اجرایی از بازماندگان نسل سازمان Ibuka گفت: آسوشیتد پرس. این دره در خارج از پایتخت کیگالی در این کشور شرق.

مقامات گفت: سد حفر شده بود سال قبل از نسل کشی به تامین آب برای زراعت برنج.

در هر حال حاضر و پس از آن به عنوان گورهای قربانیان قتل عام در حال کشف برخی از بازماندگان سوال که آیا درست است آشتی می توان متوجه شد که اگر عاملان قتل پنهان کردن اطلاعات در مورد که در آن مردم به خاک سپرده شد.

Exhuming بدن در طی بیماری همه گیر کوروناویروس بسیار چالش برانگیز است پس مردم می توانند جمع آوری Ahishakiye گفت. “اما ما سعی می کنیم به طوری که ما به مرده مناسب و معقول بود….”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im