حتی حرفه ای-بهترین تهاجمی فصل نمی تواند یدکی Ryan Strome از benched یکشنبه اما موقت در حال حاضر است پشت سر او و رنجرز مربی دیوید کوین.

Strome نشسته برای کل دوره سوم از روز یکشنبه دست به آگهی ها پس از مصرف دو بد مجازات در 40 دقیقه است. کوین گفت: او را به عقب در بین هافبکهای کنار Artemi Panarin و Jesper سریع برای روز سه شنبه بازی خانگی در برابر سنت لوئیس.

“یک در صد است. ما را بوسید و ساخته شده تا امروز” کوین گفت: روز پس از عمل است. “او خواهید بود در صف. ما صحبت قبل از تمرین امروز مانند من که با هر بازیکن. اجازه دادن به مرد تعجب می کنم که خوب نیست برای کسی. او در آن است و ما میخوایم به او نیاز دارند و او یک بازیکن بزرگ برای ما است.”

Strome رتبه سوم در این تیم با 58 امتیاز (18 اهداف کمک 40) در این فصل اما او سوت کشید برای “دو مجازات است که او نمی تواند” در برابر آگهی و با توجه به کوین منجر به دو قدرت-بازی بازی اهداف است.

“این است که آنچه در آن است. او مربی است. اگر رئیس خود تماس شما در محل کار و یا می گوید که شما نمی خواهید شما نمی خواهید. که تنها راه آن این است که” Strome گفت. “من فکر می کنم او یک راه خوب برای مربیگری و من فکر می کنم او برای انجام یک کار واقعا خوب برای این سال است.

“او قطعا به چالش کشیده من یک دسته و این متفاوت است. من فکر می کنم این چیزی است که او بهترین چیز برای این تیم است. من فکر می کنم من انجام داده ام بیشتر خوب از بد در این سال, اما آن را به تماس خود را. آن را در مورد چگونه ما پاسخ دهند. من فکر می کنم این تیم واقعا یک کار خوب در دوره سوم و امیدوارم ما فقط می توانید ساخت که در آن [روز شنبه].”


کوین گفت: Alex Georgiev شروع خواهد شد در هدف در برابر بلوز, یک بازی پس از هنریک Lundqvist — که تبدیل 38 شنبه — مجاز پنج گل در 26 عکس در برابر این آگهی در اولین شروع خود را پس از Feb. 3.

کوین گفت: ایگور Shesterkin (دنده ها) مواجه شده عکس های قبل از عمل برای دومین روز متوالی و ساخت بسیاری از پیشرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی