شرکت هواپیمایی رایان ایر مسافری پرداخت بیشتر برای پنجره پنجره صندلی

شما همیشه نمی توانید آنچه شما برای پرداخت.

یک مرد که در زمان شرکت هواپیمایی رایان ایر پرواز از برلین به دوبلین این هفته از پوسته های اضافی خمیر برای آنچه که او فکر خواهد بود یک صندلی کنار پنجره. به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد صندلی قرار گرفته بود به داخل کابین را پوشش با یک پنجره واقع فقط یک ردیف پشت سر گذاشت.

“صندلی کنار پنجره من برای پرداخت, برای من [رایان] پرواز به دوبلین” مرد شناسایی شده توسط دوبلین زندگی می کنند به عنوان Marcos Molina, توییتی در روز پنج شنبه. “بازپرداخت??? #travelfails.”

ملینا که از پورتوریکو و ساکن در برلین گفت دوبلین زندگی می کنند که او به پرداخت این هزینه اضافی برای بار دوم خود را برای پرواز بازگشت به آلمان است. او محفوظ است همان صندلی عقب رفتن.

“شما می دانید که شما پرداخت بیشتر برای راحتی و یا حداقل به عنوان راحت که می توان آن را در یک تنگ, هواپیما,” او گفت: این سایت.

دوبلین زندگی می کنند سعی به از نو خلق کردن رزرو و گزارش شده است که آنلاین صندلی نقشه نشان می دهد که صندلی های موجود را نشان نمی دهد ویندوز به کنار.

یک سخنگوی بودجه دوستانه هواپیمایی گفت: این سایت: “وجود سه کرسی در تمام بوئینگ نسل بعدی 737-800s که لازم نیست ویندوز. مشتریان را انتخاب کنید که برای خرید این صندلی ها توصیه می شود از این واقعیت در طول فرآیند رزرو در وب سایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im