سامسونگ سهوا creeped از کاربران گوشی های هوشمند با مرموز عددی پیام از یک برنامه استفاده می شود به کردهاید دستگاه های دست داده.

چند صاحبان سامسونگ کهکشان گوشی های گزارش دریافت های عجیب و غریب اطلاع رسانی از “پیدا کردن تلفن همراه من” خدمات نشان دادن فقط شماره 1 در دو خط مجزا.

کاربران گفت: هیچ چیز اتفاق افتاده است زمانی که آنها شنود گذاشته باشند در غیر منتظره پیام که گزارش شد شروع اواخر روز چهارشنبه. اما متوقف نمی افرادی که دریافت آن را از ابراز سردرگمی خود را — و پارانویا — در توییتر قبل از رسمی سامسونگ حساب در نهایت توضیح داد که مصیبت.

“هر کس دیگری که پیدا کردن تلفن همراه من آگاه شدن از طریق فشار که فقط در مورد به من حمله قلبی ؟” یک کاربر توییتی اوایل صبح روز پنج شنبه.

“اگر شما فقط از خواب بیدار شده توسط سامسونگ پیدا کردن تلفن همراه من گفت 1 1 به شما تبریک می گویم شما ذخیره خواهد شد که جذبه می آید” دیگر نوشت.

“پیدا کردن تلفن همراه من” برنامه ای است که تحویل اطلاع رسانی سامسونگ اجازه می دهد تا کاربران برای قرار دادن تلفن های خود را زمانی که آنها از دست رفته است. آنها همچنین می توانید با استفاده از برنامه از راه دور برگشت از داده های جلوگیری از دسترسی به سامسونگ پرداخت خدمات قفل صفحه نمایش گوشی یا پاک کردن تمام داده های ذخیره شده بر روی دستگاه.

سامسونگ فرستاده اطلاع رسانی “ناخواسته در طول یک تست داخلی” با توجه به صدای جیر جیر از فن آوری های غول پیکر بریتانیا پشتیبانی از حساب. این شرکت گفت: هشدار به حال هیچ تاثیری بر روی گوشی بود و تنها تحویل به “تعداد محدودی” از کهکشان دستگاه — حتی اگر گزارش از پدیده گسترده بود.

“ما عذر خواهی برای هر زحمتی این ممکن است باعث شود مشتریان” سامسونگ گفت: در صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im