سامسونگ در نظر گرفتن یک شات دوم در قرار دادن یک گوشی تاشو.

یک سال پس از اعلام قطعی زده کهکشان, برابر, کره ساز گوشی های هوشمند اعلام کرد که کوچکتر و ارزان تر و همینطور تلفن در آن سالانه Galaxy Unpacked event.

بر خلاف $تا 2000 برابر کهکشان Z تلنگر بیشتر شباهت تلفن تلنگر از گذشته تاشو در نیمی در امتداد یک لولا به جای عمودی یکی است. هنگامی که بسته است آن را از یک کیف پول به اندازه دستگاه, اما زمانی که آن را باز کرد کامل 6.7 اینچ صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود.

خارج از از ویژگی های این گوشی 1.1 اینچ صفحه نمایش OLED است که نمایش اطلاعیه ها بدون نیاز به باز کردن دستگاه و نیز دو برابر به عنوان یک منظره یاب برای عکاسی از دوربین.

تلنگر هزینه خواهد شد $1,380 و آمار فروشگاه های جمعه.

کهکشان برابر ضربه فروشگاه در اواخر سال 2019 پس از چند ماه تاخیر. قرار بود آن را برای ضربه زدن به بازار ایالات متحده در بهار اما راه اندازی آن به تعویق افتاد و پس از بررسی واحد های ساخته شده راه خود را به ابزار وبلاگ نویسان و به سرعت شکست.

گزارش از عمده اختلال در عملکرد به سرعت گسترش در سراسر توییتر از جمله واحد بودند که با شکستن در خود بستگی دارد. دیگر داوران به اشتباه پوست کنده یک چیز لایه محافظ — به معنای نگه داشتن صفحه نمایش گوشی هم که خورده و یا باز کردن دستگاه خود از بین بردن صفحه نمایش.

تلنگر ویژگی های چنین لایه محافظ. آن را با استفاده از اختصاصی شیشه ای است که می تواند خم که سامسونگ آن را “فوق العاده نازک شیشه ای.”

سامسونگ همچنین در روز سه شنبه رونمایی از سه گونه جدید از آن Galaxy S محدوده گوشی های هوشمند است که به رخ کشیدن قدرتمند دوربین های دیجیتال و سریع 5G اتصال بی سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su