پس از سکندری در برابر جو بایدن در سه شنبه دیابت برنی ساندرز پیش بینی کرد که او را مورد ضرب و شتم معاون سابق رئیس جمهور در میشیگان اولیه — هر چند اصرار داشت که برنده حیاتی میانه دولت نیست do-or-die گزاره برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“من احساس خوبی در مورد حرکت ما. من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام به خوبی در روز سه شنبه و ضرب و شتم بایدن” ساندرز ” در گفت “فاکس نیوز یکشنبه.” “شما می دانید آخرین بار به شما نشان داد, آن دیده می شد به عنوان یک بزرگ ناراحت چون رای گیری تا به حال ما را به معنای واقعی کلمه 20 امتیاز یک روز به انتخابات است.”

ساندرز کشیده ناراحتی در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در میشیگان شکست هیلاری کلینتون 49.8 درصد به 48.3 درصد است.

ورمونت مستقل جایگزین مبارزات انتخاباتی خود به دولت هفته گذشته برای برگزاری تعدادی از تظاهرات پس از لغو یک کمپین توقف در می سی سی پی — یکی دیگر از شش کشور از رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه.

پرسیده شده توسط فاکس نیوز ” کریس والاس اگر او را پایان مبارزات انتخاباتی خود را اگر او می آید تا کوتاه در میشیگان گفت: هیچ.

“من قطعا نمی خواهد در نظر انداختن. شما می دانید کریس, رسانه های شما بپرسید ” آیا این دولت یا آن دولت زندگی یا مرگ؟’ از من خواسته شد که در آیووا. از من خواسته شد که در نیوهمپشایر” ساندرز پاسخ داد.

“ما برنده کالیفرنیا بزرگترین دولت در این کشور است. ما در حال برنده شدن در میان رای دهندگان لاتین ، ما در حال برنده شدن, برنده شدن در میان افراد جوان است.”

بایدن آینده قوی در کارولینای جنوبی در فوریه. 29 برنده 10 از 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه قرار دادن او در مقابل ساندرز در مسابقه برای نمایندگان.

ساندرز برنده کالیفرنیا کلرادو خانه اش در ایالت ورمونت و یوتا.

پس از شروع با بیش از دو دوجین دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تنها بایدن ساندرز و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی در رقابت باقی می ماند.

سابق اپل بزرگ شهردار مایک بلومبرگ و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست کاهش یافته است آخرین هفته پس از عملکرد ضعیف در سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de