ساندرز می گوید او را ‘کاملا’ استفاده از نیروی نظامی در صورت نیاز

دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز بهداشت ، برنی ساندرز گفت: “مطلقا” استفاده از نیروی نظامی در شرایط خاص اگر او انتخاب شده به کاخ سفید در ماه نوامبر.

این سناتور ورمونت خواسته شد تا در آینده مصاحبه با رادیو فردا’ “60 دقیقه” اگر او تا به حال به اقدام نظامی.

“خب کاملا. البته من انجام دهد. شما می دانید شما امیدوارم به عنوان به عنوان نادر — به عنوان امکان پذیر است. اما آره, ما بهترین های نظامی در جهان” ساندرز گفت: این اخبار نشان می دهد در یک کلیپ منتشر شده از مصاحبه که قرار است به هوایی یکشنبه شب.

میزبان اندرسون کوپر سوال او در مورد زمانی که او توانست با استفاده از نیروهای مسلح.

“خوب تهدیدات علیه مردم آمریکا تا مطمئن شوید. تهدید علیه متحدان ما. من معتقدم در ناتو است. من معتقدم که ایالات متحده, همه چیز مساوی باید با همکاری کشورهای دیگر در داد و نه انجام آن به تنهایی و” ساندرز گفت.

او گفت: اگر چین در زمان اقدام نظامی علیه تایوان او خواهد توسل به نیروی نظامی.

“من فکر می کنم ما باید به آن را حذف به کشورها در سراسر جهان است که ما نمی خواهد نشستن و اجازه تهاجم به اتفاق, کاملا,” او گفت:.

ساندرز همچنین گفت که در دیدار با کره شمالی رئیس جمهور کیم جونگ سازمان ملل متحد.

“آره. منظورم من انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای همه چیز تحت جهان — در زیر آفتاب. اما ملاقات با افرادی که در حال متضاد به من است نه یک چیز بد را به انجام,” او گفت:.

“من فکر می کنم متاسفانه مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به آن جلسه آماده نشده است. من فکر می کنم آن را یک فرصت عکس و اصلا نوع کار دیپلماتیک لازم برای آن را به یک موفقیت است. اما من یک مشکل با نشستن با دشمنان در سراسر جهان” ساندرز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با کیم سه بار از جمله در ماه ژوئن گذشته زمانی که او پا در سراسر مرز بین کره شمالی و جنوبی تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور نشسته به انجام این کار.

کامل “60 دقیقه” مصاحبه پخش در 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im