سانتا آنیتا اسب مسابقه تعطیل با توجه به کروناویروس

لس آنجلس — سانتا آنیتا لغو زنده مسابقه جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پس از عزل از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان.

آهنگ در Arcadia, کالیفرنیا آماده شد به مرحله هشت مسابقه زمانی که لغو شد اعلام کرد حدود 30 دقیقه قبل از اولین مسابقه. آن را بلافاصله شناخته شده است که مسابقه را مجاز به رزومه.

“ما در مذاکرات با وزارت بهداشت برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید برای ادامه مسابقه” Aidan ساقی اقدام مدیر اجرایی کالیفرنیا مسابقه عملیات برای Stronach, گروه, گفته آسوشیتد پرس از طریق تلفن.

این Stronach گروه صاحب سانتا آنیتا که در آن مرگ و میر ناشی از اسب در طول سال گذشته باعث جنجال و منجر به اصلاحات فراگیر که شامل دارو و ایمنی.

سانتا آنیتا دربی برنامه ریزی شده برای آوریل 4 به تعویق افتاده است. نژاد است, West Coast عمده دبستان برای کنتاکی دربی که خود را رانده شده از مه 2 سپتامبر. 5.

کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره گفت: پیگیری آن باید تحت عمل تحریم از بهداشت محلی مقامات. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در حال حاضر با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش و در نتیجه کسب و کار تعطیل و یا به طور چشمگیری پوسته پوسته شدن پشت برای محافظت در برابر گسترش ویروس.

سانتا آنیتا وجود دارد گفت: هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در مسیر که در آن 750 کارگران پایدار زندگی و کار برای مراقبت از بیش از 1700 اسب در این زمینه.

“ما همچنان به همکاری با مقامات آشنا کردن آنها با پروتکل های آن قرار داده شده است در محل برای محافظت از سلامت و ایمنی از کسانی که کار با اسب و اسب خود” مسیر در بیانیه ای گفت.

مسیر بسته شده با تنها ضروری پرسنل مجاز از مارس 12.

توقف مسابقه زنده تاثیر نمی گذارد آموزش ساعت است که ادامه خواهد داد باتلر گفت.

“ما اجازه می دهد به قطار بدون مسابقه را ندارد بسیاری از حس” او به اسوشیتد پرس گفت: “اما ما در حال همکاری با وزارت بهداشت برای مطمئن شوید که هر کس راحت با پروتکل های ما.”

تصدیق کرد که وزارت بهداشت مقامات مشغول هستند و مقابله با این بیماری همه گیر ساقی گفت: “من ستایش وزارت بهداشت برای دادن مسابقه با زمان است. آنها واقعا به نظر می رسد به مراقبت در مورد تاثیر از آنچه که (در مسیر).”

ساقی خواست مسابقه مدیره پنج شنبه به اجازه می دهد, ورزش, به ادامه, به عنوان آن را در هر دو Stronach متعلق به گلف استریم در فلوریدا و دروازه طلایی رشته در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و همچنین فراز خلیج تمپا در فلوریدا Oaklawn در آرکانزاس و رمینگتون در اوکلاهما.

“ما بسیار متفاوت از تقریبا در هر صنعت دیگر. اسب نیاز به ورزش” باتلر گفت: هیئت مدیره طی جلسه ماهانه برگزار می شود از طریق کنفرانس تلفنی. “دوم ما توقف مسابقه کل اکوسیستم می شود در معرض خطر است.”

این موضوع از ادامه مسابقه زنده در طول همه گیر نشده بود در دستور کار است اما این سوال مطرح شد عضو هیئت مدیره وندی میچل. چند تن از فعالان حقوق حیوانات محکوم به هیئت مدیره اجازه می دهد مسابقه زنده به رفتن در طول یک دوره نظر عمومی در تماس است.

دکتر ریک آرتور اسب مدیر پزشکی برای هیئت مدیره گفت: در ادامه به مسابقه “قطعا نیست یک ضرورت پزشکی” برای اسب.

“این است که سلامت در نظر گرفتن که آنها در قطار” او گفت:. “این بسیار مناسب و سالم احساس بسیار خوب ورزشکاران و شما فقط نمی تواند نگه داشتن آنها را در یک غرفه. شما باید آنها را خارج و آنها را آموزش دهد.”

تعداد coronavirus موارد در کالیفرنیا در حال افزایش است به آزمایش های بیشتری انجام می شود. یک شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بیش از 4200 مورد تأیید و بیش از 80 مرگ و میر. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

سانتا آنیتا می پیوندد قنات در نیویورک و TSG-متعلق به لورل در مریلند در لغو مسابقه ای زندگی می کنند. Purple entertainment در کنتاکی در حال حاضر لغو آن بهار آینده دیدار خواهد کرد.

این ویروس مربوط به لغو و تعویق اند wreaked ویران کردن با برنامه از دبستان نژادها که واجد شرایط برای اسب کنتاکی دربی.

در میان preps لغو شد سانلند دربی در نیومکزیکو درهم دربی خارج از کشور و چمن آبی و Lexington سهام. چوب یادبود به تعویق افتاده است در حالی که در آرکانزاس دربی عقب رانده شد به 2.

لوئیزیانا دربی اجرا شد در نیواورلئان آخر هفته گذشته و فلوریدا دربی خواهد بود اجرا شنبه در گلف استریم بدون طرفداران و صاحبان اسب در حضور.

سانتا آنیتا زمستان-بهار ملاقات برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئن 21.

“ما به دنبال به جلو به بازگشت زنده مسابقات در سانتا آنیتا به عنوان به زودی به عنوان تایید دریافت کرده است از محلی تنظیم کننده” مسیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>