سارا لارنس ‘فیلم فرقه’ قربانی overdosed در حالی که کار به اتهام رهبر

یکی از قربانیان زن از اتهام فرقه در تاسیس یک سارا لارنس اتاق خوابگاه تقریبا overdosed در کارولینای شمالی در حالی که تحت رهبر لری ری طلسم, با توجه به یک گزارش جدید.

زن شناخته شده به عنوان “Yalitza,” داشت ناخودآگاه از آشکار مواد مخدر مصرف بیش از حد در استیپلز پارکینگ در خواب Southern Pines پس از ری گزارش گم شده خود را در ماه اکتبر سال 2013 با توجه به سوابق پلیس به دست آمده توسط خلبان روزنامه.

در آن زمان Yalitza که آخرین نام نکردن خلبان شد, زندگی و کار در خانه ری ناپدری گوردون ری در Pinehurst, North Carolina, همراه با یک گروه کوچک از لری ری “دانش آموزان است.”

ری متهم شده بود در اوایل این ماه با برگشتاندن Yalitza و یک گروه از دختر خود دوستان کالج به لحاظ جنسی و روانی سوء استفاده فرقه است. او تشريع حداقل یکی از زنان به فحشا با توجه به فدرال کیفرخواست علیه او.

اگر ری شکارگاه بود Bronxville پردیس که در آن دخترش تالیا در حال حاضر 30 با حضور در مدرسه او 92 سال ناپدری صفحه اصلی — فقط مراحل از مشهور پینهورست باشگاه گلف — او اردوگاه های آموزشی.

ری گفته مجبور به انجام بی پایان از ساعت معلم در خانه, دادگاه, مقالات می گویند. در موارد متعدد او حمله حداقل یکی از قربانیان وجود دارد و دادستان ها ادعا می کنند.

Yalitza به نظر می رسد به تلاش فرار پس از مصرف بیش از حد پلیس سوابق نشان می دهد.

در ماه نوامبر 2013, Ray گزارش گم شده خود را دوباره و گفت که او گرفته شده بود “همه اموال خود را و سمت چپ این صبح برای گرفتن یک تصادف مرگبار قطار در جنوب سنبه به نیویورک گفت:” پلیس با توجه به خلبان.

معلوم نیست اگر آنها تا کنون پیوست. او overdosed در حداقل یک مناسبت دیگر که با توجه به مجله نیویورک که موجب رسیدگی به ری با آن 2019 در معرض.

پدر و مادر او گفت: انتشار او بلعیده کل بطری تیلنول یک شب در سال 2013. زمانی که آنها رفت و به دیدار او در بیمارستان کوه سینا آنها ممنوع از صحبت با پزشکان مگر اینکه ری بود.

دادستان ها می گویند ری بود که به نحوی قادر به متقاعد کردن قربانیان خود را که آنها تا به حال آسیب دیده خود را ناپدری اموال و مدیون او — طرح نشان داد در 911 تماس های ساخته شده از پینهورست صفحه اصلی.

در سپتامبر 2013, ری گفت: پلیس یک دوم قربانی, ایزابلا که نام خانوادگی او نیز نکردن “راه می رفت خاموش” پس از آسیب رساندن به یک گاراژ پنجره در خانه گام خلبان گزارش شده است.

به نام او به عقب در حدود 40 دقیقه بعد می گویند ایزابلا بازگشته بود.

با توجه به پینهورست 911 تماس سیاهههای مربوط, به دست آمده توسط پست گوردون ری مجلل خانه های تک خانواده شد توپی از فعالیت های عجیب و غریب در سراسر سال است. گوردون نمی تواند نظر رسیده است.

پلیس دریافت کرده اند 21 تماس برای کمک به خانه پس از سال 2013 با توجه به سوابق. افراد از تماس های متفاوت از آزار و اذیت و افراد گم شده به اموال آسیب صداهای بلند و یک خودرو مشکوک.

ری دختر تالیا در حال حاضر زندگی و کار در نزدیکی او گام به پدر بزرگ و از نزدیک با بزرگان ری با توجه به پروفایل های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im