SAT تغییرات بزرگی ایجاد می کند: آزمایش های دیجیتال، مختصر و منحصر به فرد

[ad_1]

آزمون بحث برانگیز SAT که به عنوان یک شرط پذیرش توسط دانشگاه کالیفرنیا کنار گذاشته شد، به یک فرمت تمام دیجیتال با محتوای کوتاه تر و مختصرتر منتقل می شود که انتظار می رود بهتر از تقلب جلوگیری کند و دسترسی به آزمونی را که تحت نظارت فزاینده ای قرار دارد، افزایش دهد. یک دروازه بان در فرآیند درخواست کالج.

هیئت کالج که صاحب این آزمون است، سه شنبه از تغییرات رونمایی کرد. آنها برای دانش آموزان بین المللی در بهار 2023 و برای دانش آموزان ایالات متحده در سال 2024 ارائه خواهند شد. مدت زمان آزمون که در مدارس و مراکز آزمایشی با سرپرستان برگزار می شود، از سه ساعت به دو ساعت کاهش خواهد یافت. متن های طولانی خواندن کوتاه خواهند شد.

در یک تغییر کلیدی، فرمت دیجیتال امکان آزمون منحصر به فرد را برای هر دانش آموز فراهم می کند. این امر امنیت را افزایش می دهد – آزمون دهندگان نمی توانند پاسخ شخص دیگری را دریافت کنند – اما می تواند سؤالاتی را در مورد چگونگی ارزیابی منصفانه دانش آموزانی که در آزمون های مختلف شرکت می کنند ایجاد کند.

این اعلامیه در بحبوحه یک جنبش ملی رو به رشد برای حذف الزامات تست استاندارد برای تصمیم گیری های پذیرش صورت می گیرد. به گفته سازمان آموزشی FairTest، مرکز ملی آزمون آزاد و منصفانه، بیش از 1800 کالج و دانشگاه – تقریبا 80 درصد از موسسات ایالات متحده که مدرک لیسانس اعطا می کنند – الزامات متقاضیان پاییز 2022 را حذف کرده اند و اکثر آنها ارائه نمرات آزمون را اختیاری کرده اند. .

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، بزرگترین سیستم دانشگاهی چهار ساله کشور، پس از توصیه شورای مشورتی پذیرش برای انجام این کار، بحث در مورد اینکه آیا به طور دائم الزامات آزمون را در جلسه چهارشنبه هیئت امنا پایان دهد یا خیر، آغاز خواهد کرد.

مشخص نیست که آیا کالج‌ها و دانشگاه‌ها الزامات آزمایش را پس از کاهش همه‌گیری مجدداً برقرار خواهند کرد یا اینکه آیا آزمون دیجیتال به هیئت کالج کمک می‌کند تا بازار SAT خود را بازسازی کند.

شرکت کنندگان در آزمون SAT از 2.2 میلیون نفر در کلاس سال 2020 به 1.5 میلیون نفر در سال بعد کاهش یافتند و تا کنون برای سالمندان دبیرستان فعلی به 1.7 میلیون نفر افزایش یافته است. هیئت کالج از ارائه اطلاعات در مورد درآمد آزمون SAT در آن سالها خودداری کرد.

منتقدان آزمون پذیرش کالج در UC و CSU می‌گویند که آزمون‌های استاندارد عملکرد تحصیلی کالج و همچنین نمرات دبیرستان را پیش‌بینی نمی‌کنند و نتایج مغرضانه‌ای بر اساس نژاد، درآمد و سطح تحصیلات والدین ایجاد می‌کنند. UC، برترین سیستم دانشگاه تحقیقاتی عمومی کشور، SAT و ACT را در سال 2020 پس از بیش از یک سال تحقیق و بحث کنار گذاشت. رای وحدت رویه هیئت رئیسه در این نگرانی ریشه داشت که این آزمون دارای مانع پذیرش ناعادلانه برای دانش آموزان کم خدمت است و ارزش قابل توجهی برای تصمیم گیری های پذیرش ندارد.

اما دبیرستان ها – از جمله مدارس لس آنجلس – به برگزاری آزمون ادامه می دهند و بسیاری از مشاوران توصیه می کنند که دانش آموزان در آن شرکت کنند. هیئت کالج می گوید تقاضای زیادی برای آن وجود دارد، به خصوص که بسیاری از رقابتی ترین دانشگاه های کشور – از جمله آیوی لیگ، استنفورد و USC – آن را حذف نکرده اند.

پریسیلا رودریگز، معاون ارزیابی آمادگی کالج هیئت کالج، گفت که 83 درصد از دانشجویانی که توسط این سازمان غیرانتفاعی مورد بررسی قرار گرفتند، خواستار شرکت در آزمون و ارائه نمرات خود بودند.

او در مورد این آزمون گفت: «اجازه دهید دانش‌آموزان آن را امتحان کنند، ببینند چگونه کار می‌کنند و ببینند که آیا احساس می‌کنند که نشان‌دهنده نقاط قوت آنهاست یا خیر. «اگر اینطور باشد، آن را مطرح می کنند. اگر این کار را نکرد، نمی‌کنند.»

او گفت که بازخورد دانش‌آموزان، والدین و کالج‌ها باعث بسیاری از تغییرات شده است. یکی از نگرانی‌ها خطر نقض امنیت در هنگام ارسال آزمایش‌های کاغذی به سراسر جهان و به خطر افتادن است – همانطور که در کره جنوبی و چین رخ داد که منجر به لغو گسترده آزمایش‌ها شد. رودریگز گفت، چنین مشکلاتی تا حدی باعث شد که هیئت کالج تلاش کند تا در چند سال گذشته یک آزمون دیجیتالی امن تر ایجاد کند.

او افزود، اما فرمت دیجیتالی برای مدارس نیز مفید است، زیرا به آنها امکان انعطاف پذیری بیشتری نسبت به تاریخ های آزمایش می دهد. از آنجا که هر آزمون منحصر به فرد است، دیگر لازم نیست SAT به طور همزمان به همه دانش آموزان داده شود تا از اشتراک گذاری اطلاعات جلوگیری شود. حدود 60 درصد از شرکت کنندگان در آزمون می توانند این کار را در محوطه دانشگاه خود در ساعات مدرسه انجام دهند، به جای اینکه مجبور باشند برای سفر به سایت های آزمون در تعطیلات آخر هفته، در روزهای آزمون تعیین شده توسط هیئت کالج، هزینه ای بپردازند. فرمت دیجیتال به مدارس اجازه می دهد تصمیم بگیرند که چه زمانی امتحان بدهند.

دانش‌آموزان می‌توانند از دستگاه‌های خود، مانند لپ‌تاپ یا تبلت، یا دستگاه‌های مدرسه استفاده کنند. برای کسانی که دستگاه ندارند، هیئت کالج دستگاهی را برای استفاده در روز آزمون ارائه می دهد. اگر دانش‌آموزان اتصال یا برق خود را از دست بدهند، کار یا زمان خود را در حین اتصال مجدد از دست نخواهند داد. پس از ورود دانش آموز به آزمون، طراحی آن از باز شدن برگه های جدید برای جستجوی آنلاین برای پاسخ ها جلوگیری می کند.

تست جدید همچنین دارای قالب کاربر پسندتری است. متن‌های خواندنی طولانی با چندین سؤال به متون کوتاه‌تر با یک سؤال مرتبط با هر یک در موضوعات متنوع‌تر تبدیل شده‌اند.

کرستن آمماتسرو، دانش‌آموز دوم دبیرستان ویرجینیا که پاییز گذشته در آزمون آزمایشی دیجیتال شرکت کرد، گفت که فرمت خواندن مختصرتر را ترجیح می‌دهد.

او گفت: «این به من کمک کرد بهتر تمرکز کنم و زمان کمتری گرفت، زیرا وقتم را با خواندن متن های طولانی و اسکن کردن پاسخ اشتباه تلف نمی کردم.

او اضافه کرد که تایمر داخلی در بالای صفحه به او کمک کرد تا سرعت خود را حفظ کند و ماشین‌حساب دیجیتال تعبیه‌شده استرس را برای اطمینان از آوردن تایمر خود کاهش می‌دهد. نمرات آزمون دیجیتالی آزمایشی ارائه نشد، اما کرستن گفت که احساس می‌کرد بهتر از نسخه کاغذی در سال گذشته، زمانی که در صدک 82 امتیاز کسب کرد، عمل کرد.

او گفت: “در واقع هیچ تفاوتی در سختی آزمایش وجود ندارد، اما قطعا استرس کمتری وجود داشت و استفاده از آن آسان تر بود.”

هیئت کالج که این نظرسنجی را انجام داد، گفت: در مجموع، 80 درصد از دانشجویان آمریکایی و بین‌المللی که نوامبر گذشته در آزمون آزمایشی شرکت کردند، گفتند که این آزمون استرس کمتری دارد. رودریگز افزود که مهارت‌های اصلی خواندن، نوشتن و ریاضی – که برای آمادگی دانشگاه و موفقیت شغلی مهم هستند – به اندازه نسخه چاپی در قالب دیجیتال ارزیابی می‌شوند.

هیئت کالج فهرستی از دانشجویانی که در آزمون آزمایشی شرکت کرده بودند، از جمله کرستن، و مربیانی که مطالب مربوط به آن را بررسی کردند، از جمله مدیران پذیرش در MIT، ییل و USC ارائه کرد. بر خلاف دانشگاه کالیفرنیا، این سه دانشگاه بازگشت به الزامات آزمون پس از همه‌گیری را رد نکرده‌اند و می‌گویند که نمرات SAT اطلاعات مفیدی را در ارزیابی متقاضیان در طول فرآیند بررسی جامع آنها، همراه با نمرات، دقت دروس، مقاله‌ها و فعالیت‌های فوق برنامه ارائه می‌دهد.

جرمیا کوینلان، رئیس بخش پذیرش در مقطع کارشناسی و کمک های مالی، گفت، برای مثال، در دانشگاه ییل، نمرات آزمون تنها مؤثرترین عامل در پیش بینی میانگین نمرات سال اول و چهار ساله دانش آموز است.

استوارت اشمیل، رئیس بخش پذیرش و خدمات مالی دانشجویان MIT، گفت که متقاضیان پردیس او نمرات بالایی دارند، بنابراین نمره آزمون عامل مهمی برای متمایز کردن آنها می‌افزاید. او همچنین گفت که به دانشجویانی که دسترسی عادلانه به دوره های سطح بالا ندارند کمک می کند آمادگی خود را برای کالج نشان دهند.

سنای دانشگاهی UC در بررسی تست استاندارد شده به نتایج مشابهی در مورد ارزش SAT رسید و توصیه کرد که الزامات آزمون فعلا حفظ شود، اما هیئت رئیسه با مخالفت موافقت کرد.

رهبران پذیرش دانشگاه Yale، MIT و USC همگی گفتند که فرآیند بررسی درخواست آنها را برای آزمون سوگیری با ارزیابی نمرات در زمینه مدرسه و جامعه دانش آموز کنترل می کند. آنها فرمت دیجیتال و سایر تغییرات را به عنوان گامی نوآورانه رو به جلو در چشم انداز آزمایش تایید کردند.

Kedra Ishop، معاون مدیریت ثبت نام USC، گفت: “این حرکت هیئت کالج به قرن 21 است که نوبت به بهبود تجربه آزمون برای دانش آموزان می شود.” «گرفتن آن برای دانش‌آموزان آسان‌تر خواهد بود. ایمن تر و مرتبط تر به مجموعه وسیع تری از دانش آموزان است. و این گامی در مسیر درست است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort