دبی, امارات متحده عربی — عربستان سعودی بسته هوایی و دریایی سفر به نه کشور متاثر جدید کروناویروس دوشنبه به عنوان رییس بازارهای سهام سقوط بیش از نگرانی در مورد گسترش شیوع اثر را در اقتصاد جهانی است.

دولت غول نفتی آرامکو عربستان منجر به ضرر و زیان مالی حذف 10 درصد در ریاض را Tadawul بورس و مجبور به توقف در چهارچوب تجارت. Tadawul باز مانده است اما Boursa کویت تعطیل در عرض 30 دقیقه از افتتاح جمعه به عنوان سهام دوباره 10 درصد کاهش یافته سوم اضطراری مانند توقف معاملات در روزهای اخیر.

افت آمد و به عنوان جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین ضرر و زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991. دیگر خاورمیانه بازار کاهش یافت به عنوان به خوبی به عنوان جدید کروناویروس تحت تاثیر جهانی قیمت انرژی و اوپک موفق به تولید برش مقابله با روسیه در هفته گذشته.

اوایل روز دوشنبه coronavirus نگرانی رهبری عربستان سعودی به قطع هوایی و دریایی, سفر, با, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی. پادشاهی قبلا بسته کردن مرزهای زمینی خود را به عنوان به خوبی.

“از نگرانی برای حفاظت از سلامت شهروندان و ساکنان و اطمینان از ایمنی خود را پادشاهی دولت تصمیم گرفت به طور موقت تعلیق سفر” آن گفت: در بیانیه ای نسبت به بی نام وزارت کشور شد.

عربستان سعودی در حال حاضر تعطیل دسترسی به مقدس ترین سایت ها در اسلام بیش از نگرانی در مورد ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. این ویروس معمولا از برگ های مردم تنها با خفیف تا متوسط علائم, اما به دلیل آن جدید و کارشناسان نمی تواند با اطمینان بگوید که تا چه حد آن را در نهایت گسترش و چقدر خسارت آن را هر دو از نظر سلامت و اقتصاد جهانی است.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 110,000 تایید موارد با بیش از 3,800 و میر نسبت به آن است.

در خاورمیانه وجود داشته است بیش از 7000 تایید موارد با اکثریت قریب به اتفاق در سخت آمار ایران است که دیده می شود 194 و میر گزارش شده. کارشناسان نگرانی ایران ممکن است underreporting آن موارد است.

ویروس جدید باعث شده است که عمده اقتصادی اختلالات از جمله در جهانی حمل و نقل هوایی است که کمک می کند تقاضا برای نفت است. یک نشست اوپک با روسیه در هفته گذشته موفق به دیدن کشور موافق کاهش تولید. در پاسخ به عربستان سعودی هشدار داده است آن را به افزایش تولید آن و بریده بریده خود را در قیمت به پنجه پشت سهم بازار.

که قیمت نفت به سقوط آزاد از دست دادن برخی از 25 درصد از ارزش خود را. خاورمیانه و بازارهای سهام را به دنبال کت و شلوار.

این Tadawul کاهش یافت و بیش از 9 درصد با سرمایه گذاران در خصوص فروش سهام خود را در عربستان آرامکو به طور رسمی به عنوان شناخته شده عربستان سعودی نفت Co. سهام بسته شده در 27 کاهش یافت سهم ($7.19) به این شرکت یک ارزیابی 1.4 تریلیون دلار. این شرکت رسیده بود 2 تریلیون دلار در اوایل روز معاملاتی در ماه دسامبر.

شرکت نفت ارائه شده تنها یک خرده از ارزش خود را 1.7 درصد در بورس به صندوق کمک به شاهزاده محمد بن سلمان را به خوبی توسعه برنامه برای پادشاهی. بقیه دولت باقی مانده متعلق به.

بازار مالی دبی دیدم سهام افت 8.5% در شیب های فروش به عنوان آن را باز کرد. ابوظبی اوراق بهادار کاهش بیش از 7 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im