‘ترسناک’ جانی Boychuk حادثه به ارمغان می آورد نشینان خاطرات

جزایر defenseman جانی Boychuk پیچ کردن یخ در دوره سوم و هرگز بازگشت به روز سه شنبه 6-2 از دست دادن به Canadiens پس از ابتلا به Artturi Lehkonen را اسکیت تیغه به صورت خود را.

اقدام به جنگ از طریق یک صفحه نمایش در مقابل نشینان’ خالص Lehkonen کاهش یافت و به جلو ارسال اسکیت خود را تا به اندازه کافی بالا به خرت Boychuk مربع در چهره. Boychuk, 36, میده روی یخ برای چند ثانیه قبل از پریدن به پا خود را و بلافاصله از رفتن به رختکن در حالی که نگه داشتن صورت خود را.

جزایر مربی بری Trotz ندارد یک به روز رسانی فوری پس از از دست دادن.

“من فکر می کنم او می شود اما مهم نیست که آن را یک وضعیت ترسناک,” کاپیتان تیم آندرس لی گفت. “نفرت شما را به دیدن که اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد سریع اسکیت به صورت. من فکر می کنم که تمام ذهن ما در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید.”

Boychuk پایدار مشابه آسیب فقط کمی بیش از یک سال پیش هنگامی که گردن او قطع شد و توسط Maple Leafs جناح میچ Marner به اسکیت بازی کردن.

کال Clutterbuck بازی دوم خود در بازی برگشت با نشینان پس از 30 بازی نبود با توجه به در نظر گرفتن یک تیغه به مچ دست که نیاز به عمل جراحی. به جلو کیسی Cizikas, اما, از دست رفته یک 10th مستقیم بازی به عنوان او در ادامه به بازیابی از پا پارگی او پایدار از یک تیغه در فوریه. 11 برابر آگهی.

وقتی پرسید که چگونه این نوع آسیب می تواند اجتناب شود Clutterbuck گفت: “من نمی دانم, من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آن است. من نمی آمد تا با یک پاسخ خوب است. فقط سرگرم کننده نیست برای دیدن است که در همه.”


جزایر دروازه بان توماس Greiss کشیده شد برای دومین بار در طی سه شروع می شود.

پس از از دست دادن سه گل در 12 عکس در اولین دوره Trotz منتخب به مبادله در Semyon Varlamov. Greiss نیز کشیده شد Feb. 13 در نشویل پس از اجازه می دهد سه گل در هشت عکس.

“ما خوب بودند در مقابل او و [مونترال] برخی از خیلی خوب به نظر می رسد” Trotz گفت. “من فقط احساس کردم که آنها تا به حال 11 عکس و سه گل من فقط نیاز به تغییر چیزی وجود دارد.”


جزایر’, خانواده, رشد, روز شنبه هنگامی که لی, همسرم, فضل, به هنگام تولد اولین فرزند خود را به یاقوت.

“این بهترین روز زندگی من” گفت: یک بشاش لی که در زمان شخصی روز دوشنبه برای کمک به همسر خود. “فضل باور نکردنی بود و روبی خوبی انجام می دهند. این فقط یک گردباد از لحظه ای که او بیدار در وسط شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de