شومر سگهای کاخ سفید بیش از پیشنهاد کاهش بودجه برای بمب خرناس سگ

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در بودجه پیشنهادی می تواند به از بین بردن تیم متخصص از بمب خرناس سگ — با وجود مداوم ترس از حملات تروریستی دیابت چاک شومر یکشنبه هشدار داد.

نگه داشتن صفحه 54 رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه شومر به ذکر است که این برنامه ریزی به طور کامل هیچ کس $59 میلیون بودجه برای متخصص قابل مشاهده وجهی پیشگیری و تیم های واکنش است که کمک به تامین امنیت فرودگاه ها و ایستگاه های قطار.

به نام او برنامه ریزی شده قطع “غیر قابل تصور” با توجه مداوم ترور — هشدار است که آن را “لطمه می زند و نیویورک بیش از جاهای دیگر است.”

“همه ما می دانیم که شهر نیویورک است که یک هدف برای ترور او گفت:” با توجه به بزرگ اپل دارای 30 سگ VIPR سگ که “مهم و موثر شهر نیویورک مبارزه با تروریسم ابزار” را به عنوان آنها روو در سراسر شهرستان.

“در روز افزایش ترور ما نمی تواند بیش از حد مراقب باشید. ایمنی است و برای اولین بار آمده اند.

اشاره به این بود “نه زیادی از پول” در چنین بودجه عظیمی, او تاکید کرد: “ما می خواهیم به نگه داشتن شهر نیویورک امن است.”

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 13: U.S. Minority Leader Sen. Chuck Schumer (D-NY) participates in a news conference following the bipartisan Senate vote on the War Powers Resolution on Iran at the U.S. Capitol on February 13, 2020 in Washington, DC. Some Republicans crossed party lines to join Democrats in voting to freeze President Trump’s ability to wage war with Iran, but fell short of the two-thirds supermajority needed to override a promised veto by Mr. Trump. (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)
چاک شومرگتی ایماژ

شومر ساخته شده شبیه هشدارهای دو سال پیش زمانی که فدرال پیشنهاد برش برنامه بودجه و گفت که او “قادر به بازگرداندن پول” — فقط آن را در حال حاضر به صورت کامل حذف. دولت نیز تهدید به قطع سگ از بودجه در سال 2017 اما کنگره و سپس بیش از حد ترمیم بودجه است.

“فقط زمانی که شما فکر می کنم چیزهایی که واقعا رفته به سگ شما از طریق حفاری پیشنهاد بودجه و ببینید چیزی فقط در مورد هیچ کس موافق با او گفت:” این پیشنهاد را به طور کامل قطع کمک های مالی.

“من یک استخوان را انتخاب کنید با کاخ سفید” شومر گفت: تعهد به حفظ hounding دور برای پایان دادن به “خطرناک پیشنهاد.”

“من در اینجا به بازی بازی های ایمنی پیت بول و سعی کنید برای خنثیسازی آسیب,” او گفت: اصرار او “بسیار امیدوار” دلربا بودجه.

“هر متخصص امنیت را به شما بگویم که آنها مورد نیاز است که آنها منحصر به فرد” شومر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im