شومر می خواهد coronavirus czar, انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چهل تکه’ تلاش

رهبر اقلیت سنا چاک شومر است دو برابر را در تماس خود را برای رئیس جمهور تهمت به انتصاب یک نظامی “تزار” به رهبری coronavirus منابع تلاش های ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامه پس از یک توییتی رد.

نیویورک از حزب دموکرات نوشت که تزار باید خوب بکار بردن دفاع تولید اقدام به افزایش تولید و توزیع لوازم.

“امریکا نمی تواند تکیه بر یک درهم آمیخته از ناهماهنگ داوطلبانه تلاش برای مبارزه با این افتضاح بزرگی از این بیماری همه گیر” شومر نوشت. “این است که گذشته از زمان خود را برای دولت به تعیین ارشد افسر نظامی برای رفع این مشکل فوری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد زمان جنگ دفاع تولید عمل در ماه گذشته به اجبار شرکتها به نوبه خود خطوط مونتاژ به تولید ماسک های هواکش و دیگر COVID-19 منابع و قرار دادن تجارت مشاور پیتر ناوارو مسئول است.

چهارشنبه شب شومر گفت: در سی ان ان که ناوارو بود “به کار” و تهمت باید تعیین “یک شخص نظامی کلی می داند که چگونه به مقابله با تدارکات و سفارش تسلط.”

در صبح روز پنجشنبه جیر تهمت را رد کرده و مشاوره گفت: نیروی دریایی عقب Adm. جان Polowczyk است که در حال حاضر مسئول توزیع منابع در سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “کسی لطفا توضیح دهید به Cryin’ چاک شومر که ما یک مرد نظامی مسئول از توزیع کالاهای بسیار با استعداد دریاسالار در واقع. نیویورک بدست مراتب بیشتر از هر کشور دیگر از جمله بیمارستان ها و بیمارستان کشتی اما بدون توجه به آنچه همیشه شکایت. مهم نیست که اگر شما ده برابر آنچه که مورد نیاز بود از آن هرگز به اندازه کافی خوب باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قانون پس از تلنگر از شومر. مغلوب ساختن پیشی جستن فریاد زد: به یک دستیار “آیا آن را در حال حاضر” زمانی که او و شومر صحبت در 20 مارس. اما او گفت که کاخ سفید تا حد زیادی با استفاده از این قانون به عنوان “اهرم” برای جلب نیمه داوطلبانه انطباق.

در نامه خود شومر در ادامه حمله خود را در Navarro. “با تمام احترامی که برای دکتر ناوارو که تخصص در مناطق دیگر او محزون می خوانی بی حد و حصر برای این کار” شومر نوشت.

“همانطور که می دانید بسیاری وجود دارد تدارکات حرفه ای در ایالات متحده نظامی” شومر نوشت.

تحت ناوارو, کاخ سفید مجبور است از جمله شرکت های جنرال موتورز برای تولید هواکش.

این هفته در پاسخ به یک درخواست از NYPD کاخ سفید مشغول به کار با Raytheon به پرواز حدود 4000 لباس محافظ به نیویورک و 6000 گالن ضد عفونی کننده دست اهدا شده توسط الکل شرکت Pernod Ricard.

در روز پنج شنبه ناوارو و دیگر مقامات فدرال اعلام کرد یک محتکر را کش از حدود 200000 N95 ماسک و لوازم دیگر هستند که با توجه به نیوجرسی و نیویورک.

شومر استدلال فعلی تلاش ناکافی هستند. در اشاره به تلاش های اول پسر در قانون Jared کوشنر به همکاری با کسب و کارهای شومر نوشت: “وجود یک جداگانه ‘سایه’ تلاش در جای دیگر در کاخ سفید به رهبری به همان اندازه بی تجربه و بی حد و حصر مردم ساخته شده است که دولت پاسخ حتی بیشتر اشتباه و ناهماهنگ.”

کاخ سفید و سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار فراهم نیست در پاسخ رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>