وجود یک نبرد که در بین ما دولت بوروکرات ها و ناشران مجلات علمی-پژوهشی که به احتمال زیاد برای گرفتن بالاتر یو پی اس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ،

The New England Journal of Medicine, برای مثال, دریافت تحقیق از حرفه ای ها که می خواهند کار خود را منتشر بنابراین می توان آن را با دیگران به اشتراک گذاشته در این زمینه است. اما هیچ مجله علمی فقط طول می کشد کلمه از نویسندگان. قبل از انتشار این کار ابتدا باید بررسی حرفه ای دیگر.

در ابتدا یک تیم از پزشکان و Ph. D. s در انگلستان جدید مجله خود را تحقیق نتایج قبل از پیشنهاد مقاله ارسال شده به بیش از 10 ، 000 دیگران در این زمینه برای یک به اصطلاح “داوری.”

تنها پس از بررسی در نظر گرفته خواهد شد یک مقاله — اگر آن را مطابق با معیارهای اکید می شود منتشر شده است. و تخمین زده می شود که 95 درصد از پژوهش های ارسال شده به مجلات علمی است را رد کرد و برای انتشار.

به عنوان احتمالا شما می توانید درک همه این هزینه پول. تخمین زده می شود که میلیاردها دلار صرف شده توسط صدها نفر از مجلات در ایالات متحده هر سال در طول peer-review-به-نشریه روند.

و این که هزینه جبران با فروش اشتراک به حرفه ای در این زمینه است. Priciest اشتراک به New England Journal of Medicine, مثلا, است $189 در سال است.

بسیاری از افرادی که ارائه تحقیقات خود به این مجلات علمی شده اند به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت کمک های مالی دولت برای کمک به آنها پرداخت برای برخی از کار خود را.

که ما را به نبرد بین مجلات و بوروکراتها.

به عنوان آن در حال حاضر می ایستد این مجلات علمی مورد نیاز پس از یک سال را به صورت رایگان به دور از هر گونه مقالات که توسط مردم نوشته شده است که بدست هر نوع از دولت فدرال کمک مالی. اما بی سر و صدا, دولت از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) گفته می شود گردش یک فرمان اجرایی که به این مقالات رایگان, بلافاصله پس از انتشار.

که بدان معنی است که این نشریات را یک زمان سخت تر فروش اشتراک و جامعه علمی ادعا می کند آن را دشوار است برای گرفتن تحقیق بررسی توسط افراد واجد شرایط.

President Trump science
رئیس جمهور تهمت می تواند به شدت تحت تاثیر علم جامعه با پتانسیل اجرایی سفارش.AP

چه سری است که این تغییر در نظر گرفته است ؟ خوب کل جامعه علمی در مورد آن می داند و در آغوش.

اما OSTP است که حتی تمایلی به بحث در مورد آنچه که در اینجا.

وقتی که من برای اولین بار می خواست سخنگوی OSTP گفت: “با تشکر از شما برای رسیدن به. با این حال ما پیشنهاد هر گونه تغییر به بررسی دقیق روند.”

وقتی که من تحت فشار قرار دادند کمی سخت پاسخ را تغییر داد به: “ما نمی دیدگاهها داخلی مشورتی فرآیندهای است که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان متمرکز بر کشف علمی و توسعه اقتصادی.

“ما تحقیقات فدرال بودجه سازمان در حال حاضر عامل تحت 2013 OSTP تفاهم نامه افزایش دسترسی به نتایج حاصل از بودجه فدرال تحقیقات علمی است. ملی علم و فناوری شورای فرعی در باز کردن علوم در ادامه به یادگیری در مورد فرصت ها برای به حداکثر رساندن دسترسی به بودجه عمومی تحقیقات است.”

OK جز 2013 تفاهم نامه آمد در دولت اوباما. و جامعه علمی فکر می کند که این تغییرات پیشنهاد شده در مرموز اجرایی جهت است که آن را حتی دیده می شود خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت pro-کسب و کار نگرش است.

این تغییرات انتشارات علمی ادعا خواهد بود ضد کسب و کار به دلیل آنها خواهد صدمه دیده است صنعت چاپ و نشر. دانشمندان فکر می کنم وجود دارد holdover اوباما بوروکرات که مستقل سیاست های خود را که بر خلاف آنچه رئیس جمهور تهمت موافق با.

“پیشنهاد مقررات اجباری مجبور نیاز برای دسترسی به تمام مقالات علمی منتشر شده توسط حرفه ای ها می گوید:” استاد آدم Mossoff از بنیامین Cardozo دانشکده حقوق در نیویورک است.

رئیس جمهور البته مشغول بوده است در دیگر همه چیز دیر شده است. اما مجلات علمی به شدت در تلاش برای جلب توجه خود را.

در دسامبر. 18 ائتلافی از 135 تحقیقات علمی و انتشارات سازمان با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این استدلال که “کارشناسی مقالات رایگان نیست برای تولید” به طوری که آنها باید دور نمی شود.

“آمریکا چاپ و نشر صنعت سرمایه گذاری میلیاردها دلار تامین مالی و سازماندهی و اجرای پیشرو در جهان نظیر فرایند بررسی به منظور اطمینان از کیفیت و قابلیت اطمینان و یکپارچگی علمی رکورد” گفت: Maria A. Pallante رئيس جمهور از انجمن ناشران آمریکایی در نامه اش.

“اگر پیشنهادی سیاست می رود به اثر نه تنها آن را از بین بردن بخش قابل توجهی از اقتصاد ما, آن را نیز هزینه های دولت فدرال میلیاردها دلار تضعیف ملت ما تحقیقات علمی و نوآوری و به طور قابل توجهی تضعیف امریکا تجارت موقعیت.”

اگر درس می توان گرفت این است که راز های پیشنهادی در واشنگتن نمی ماند راز برای مدت طولانی. و رئیس جمهور تهمت باید از کسی نگاه به این یکی که به نظر می رسد holdover از سلف خود را مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im