نمرات از ‘احتمال’ coronavirus مرگ و میر شمارش نیست در نیویورک شمارش

ده ها اگر نه صدها نفر از coronavirus مرگ و میر در شهر نیویورک را شامل نمی شود در اپل بزرگ را تیره و تار شمارش چرا که قربانیان در خانه بدون اینکه آزمایش این پست یاد کرده است.

Luciano Todman — 28 ساله با هیچ زمینه ای علائم — درگذشت اوایل مارس 29 در برانکس, آپارتمان, پس از چند روز اسهال و استفراغ دشواری تنفس خود گفت: “اولین پاسخ دهندگان به گفته پلیس و منابع.

در فلاشینگ, 80-year-old Ho لویی فرستاده شد خانه از بیمارستان که دکتر گفت این امر می تواند امن تر, پس از چهار روز مبارزه با کروناویروس علائم مانند. او در مارس 1 فقط قبل از ساعت 11 صبح منابع گفت.

یکی دیگر از ملکه مرد پیدا شد العملی در آپارتمان خود در مارس 3, با توجه به منابع. 50 سال Thokmey Thokmey سعی کرده بود چند روز قبل برای دریافت تست شده بود اما تبدیل دور در بیمارستان پس از آن فرار از آزمایشات است.

Todman, Thokmey و لویی در میان 80 مرگ تحقیقات مربوط به مردم نشان داد که نشانه هایی از این بیماری همه گیر COVID-19 بین مارس 22 و جمعه با توجه به بیش از 100 مورد بررسی توسط پست.

هیچ کدام از این موارد هر چند بودند در مجموع تعداد از نیویورک ادعا coronavirus زیرا آنها نیست, آزمایش قبل از مرگ.

و کسانی که فقط شماره آمده از تماس های پلیس در پاسخ به.

در همان زمان شهر امدادگران بودند پاسخ دادن به صدها نفر از تماس بیشتر برای ایست قلبی است که شامل COVID-19 علائم — با تعداد مرگ بدتر از “زمان جنگ.”

“از 12 [قلب موارد] من در روز یکشنبه 10 بود COVID علائم. علائم شبه آنفولانزا و سرفه و غیره. هیچ کس آن ساخته شده است. که رفتن در سراسر شهرستان گفت: Anthony Almojera معاون رئیس جمهور از FDNY اورژانس اتحادیه محلی 3621.

“وجود دارد باید 200 روز… بدیهی است که همه COVID اما آنها در حال آزمایش است,” او گفت:.

این FDNY تایید کرد که امدادگران در حال دیدن بیش از 300 تماس برای ایست قلبی با “بیش از” 200 نفر در حال مرگ در هر روز. به طور معمول امدادگران را با حدود دو دوجین مرگ و میر در حدود 54 تا 74 ایست قلبی می نامد.

روز یکشنبه به تنهایی اورژانس در پاسخ به 322 تماس — اما تنها 81 جان سالم به در برد.

در مجموع 2,192 فتح کرد گرفته شد مردم در طول درگذشت مشابه تماس بین 20 مارس و آوریل 5 — در مقایسه با 453 در طول زمان مشابه در سال گذشته.

“بدیهی است که ما در برخورد با مرگ اما نه در این سطح” Almojera گفت. “این دیوانه است.”

شهر نیویورک مرگ و میر — که رسید گذشته 3,000 روز سه شنبه — تنها شامل تعداد موارد تایید شده. این شهر نیست تست مردم برای این بیماری پس از آنها مرده ام — حتی اگر آنها را تا پایان در دفتر معاینات پزشکی پس از مبارزه با کروناویروس علائم مانند.

این OCME گزارش کرده است این مرگ و میر به وزارت بهداشت به عنوان “احتمالی” اما آن ناشناخته بود چگونه بسیاری از این موارد بودند و این شهر نمی گویند که آیا بدن بودند مورد آزمایش قرار زمانی که پست خواسته دو هفته پیش. این OCME تایید به WNYC که بدن نمی شد در حال آزمایش.

در حداقل دو مورد پلیس در پاسخ به یک معاینه پزشکی منتشر شد بدن به طور مستقیم به خانه جنازه پلیس ابراز نگرانی کرد.

Almojera گفت: اورژانس تا به حال تعدادی از موارد مشابه که در آن بدن قلم سردخانه شهر.

یک سخنگوی OCME پاسخ نمی دهند برای نظر.

شهردار بیل د Blasio اذعان کرد این شهر را تحت شمارش coronavirus مرگ و میر در صبح سه شنبه — به عنوان شهرستان را به وزارت بهداشت گزارش داد که 3,202 مردم مرده بود با توجه به همه گیر.

“آن را دوباره همین دلیل من سعی می شود بسیار دقیق حتی وقتی که من می گویند ما می بینیم برخی از خبر خوب این است که ما نمی overrate خبر خوب” د Blasio گفت: در مورد زیر شمارش.

Hizzoner هر چند با تخفیف اختلاف پتانسیل گفت: “اولین چیزی که ما متمرکز بر این است که صرفه جویی در زندگی بعدی.”

اما کارشناسان می گویند بدون نگاه کردن به کلیت از موارد آن می تواند به شدت بر آینده فرد به قرارداد ویروس.

“اگر مرگ و میر نیست یک نشانگر قابل اعتماد و سپس ما واقعا در دردسر بزرگ” گفت: سوزان Hassig استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه Tulane در نیواورلئان.

به طور معمول پیش بینی apex یا فلات ویروس, عفونت منحنی است تا حد زیادی بر اساس این نرخ مرگ و Hassig گفت. که مدل سازی تعیین می کند چگونه بیمارستانها و دولت و مقامات شهرستان خواهد شد پاسخ خود را در طول شیوع بیماری است.

“این واقعیت است که آن است که دست کم گرفتن … که تا چه حد این مدل استفاده می شود در نیویورک, آن می تواند قابل توجه” Hassig گفت. “اگر این 100 نفر که تعداد زیادی.”

“اگر آن را در حال پیشرفت و حتی بدتر … این مشکل ساز است.”

یک سخنگوی دفتر شهردار روز سه شنبه گفت: OCME و وزارت بهداشت بودند “با هم کار شامل به گزارش مرگ و میر است که ممکن است مربوط به COVID اما نه آزمایشگاه-تایید کرد که رخ می دهد در خانه.”

گزارش های اضافی توسط جولیا مارش

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im