اسکات بوروس: MLB بازیکنان در حال حاضر در بهترین انزوا’ وضعیت

اسکات بوروس, بازی بیس بال, مشهور ترین بازیکن نماینده استدلال کرد که عمده leaguers خواهد بود به بهترین وجه در خدمت ماندن و کار کردن در تیم های’ بهار سایت آموزشی به جای سفر به خانه.

در یک مکالمه تلفنی بوروس گفت: “من نه مشاوره هر کسی که برای انجام هر چیز خاص است. من اجازه آنها را می دانیم آنچه رخ داده است در ماه گذشته.” آنچه رخ داده است بوروس افزود: “هیچ بازیکن لیگ اصلی دارای آزمایش مثبت برای ویروس.”

بوروس گفت: “اگر وجود داشته است تعداد زیادی از موارد در لیگ اردوگاه من احساس متفاوت, اما وجود داشته اند هیچ کدام.”

او گفت که او معتقد است که “نیمه انزوا” و روزانه مراقبت های بهداشتی در دسترس ساخته شده توسط تیم بهترین جو برای جلوگیری از ابتلا به ویروس. اما او همچنین معتقد است که اگر یک بازیکن گرفتن ویروس او نیز خواهد بود در بهترین مکان به بهبود می یابند.

“ما باید یک محیط در بهار اردوگاه ها که تا حدودی از یک کارآزمایی بالینی” بوروس گفت. “بازیکنان روزانه بررسی و درمان فوری دسترسی داشته باشید. این روند در طول ماه ثابت شده است موثر در مقابل جهان خارج به عنوان وجود دارد بدون موارد گزارش شده [از coronavirus در میان عمده leaguers]. … کلید به احتمال کم از این ویروس در مناطق جدا شده. اما کلید در درمان و تشخیص زود هنگام و درمان است. و بازیکنان در حال گرفتن روزانه, سلامت, مراقبت از آنها در حال گرفتن روزانه تشخیص است. آنها در یکی از بهترین شرایط انزوا وقتی که می آید به مدیریت این شیوع.”

بوروس که در رشته فارماکولوژی از دانشگاه آرام صحبت کرد و پس از MLB روز جمعه به حالت تعلیق عملیات در تمام لیگ اصلی سایت. بازیکنان داده شد انتخاب به ماندن در سایت به بازگشت به شهر که در آن تیم خود را پخش و یا برای بازگشت به خانه. کسانی که باقی مانده ادامه خواهد داد و اجازه داده می شود در بسیاری از موارد برای استفاده از امکانات از جمله زمین تپه و داخل ضربه امکانات — به صورت رسمی تمرینات به علاوه همچنین استفاده از وزن اتاق و نوتوانی مناطق. وجود خواهد داشت و کارکنان مربیگری و همچنین پزشکی و آموزش پرسنل در دسترس است.

بوروس توصیف MLB تصمیم به نگه داشتن اردوگاه های باز برای ادامه تمرینات “مناسب است.” یانکی بازیکنان تصمیم یکهو به ماندن و ادامه به کار به عنوان یک تیم یک تصمیم اعلام شده توسط زاک Britton یک مشتری از بوروس به عنوان Gerrit کول و James Paxton.

“یک گزینه وجود دارد به ماندن وجود دارد و یک مزیت برای اقامت” بوروس گفت. “شما ماندن در بازی خود را معمول است. شما برای جلوگیری از سفر. و شما را در یک محل است که نشان داده این است که مدیریت این ویروس. این است که جداسازی کامل اما این محدود انزوا نشان داده است که آن را در حال کار. آن ثابت شده است موثر است. … ثانویه سود عملکرد مزیت است. آنها در حال رفتن به ادامه کار می شود و بیشتر آماده که در نهایت بل [برای تاخیر] فصل به طور منظم آغاز می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>