دو چهره برجسته از رئیس جمهور تهمت سال اول در دفتر دوباره دولت او.

Sean اسپایسر سابق خود وزیر مطبوعات و Reince Priebus اولین کامپیوتری کاخ سفید را نقش جدید به عنوان اعضای رئيس جمهور در کمیسیون در کاخ سفید فرصت های مطالعاتی.

کاخ سفید اعلام کرد پرداخت نشده خود افتخاری معاملات در روز سه شنبه.

جدید کنسرتهایی بعید است که به آنها مقدار جوهر در مقالات, اما آنها را به توانایی برای کمک به انتخاب برندگان آرزو بورس در دولت.

اسپایسر و Priebus هر دو خود را از دست داد کاخ سفید شغل در تابستان 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام آنتونی Scaramucci به خود مدیر ارتباطات.

اسپایسر استعفا در اعتراض و Priebus اخراج شد پس از تحمل یک مبتذل زخم زبان است که در آن “به Mooch” او را متهم کرد از نشت اطلاعات را به خبرنگاران گفت.

رئیس سابق کارکنان اخراج شد از طریق ریاست جمهوری جیر در اواخر جولای 2017 پس از پیوستن به رئیس جمهور سرنشین نیروی هوایی.

Priebus در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان رئیس جمهور مایکل بهترین و فریدریش LLP ملی شرکت حقوقی است که ادعا می کند بیش از 260 وکلای مدافع. او همچنین پیوست سلامت به عنوان یک تحلیلگر سیاسی در ماه گذشته.

اسپایسر باقی مانده حزب جمهوری خواه وفادار و رقابت سال گذشته در “رقص با ستاره ها” از دست دادن با وجود تهمت را مشتاق پشتیبان گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت کست از دستیاران سابق به طور دائم و توزیع افتخاری نقش به دیگران است. Kirstjen نیلسن سابق خود وزیر برای وزارت امنیت داخلی برطرف شد فرماندهی در ماه آوریل تنها به آورده می شود در ماه اکتبر به عنوان یک عضو از ملی زیرساخت های شورای مشورتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی