کانکتیکات, مقامات اعدام یک حکم روز چهارشنبه در خانه متهم همسر قاتل Fotis Dulos به عنوان او همچنان در “وخیم” وضعیت در ژاکوبی مرکز پزشکی از اقدام به خودکشی.

جستجو در Dulos’ فارمینگتون عمارت — که در آن او در بر داشت در داخل گاراژ شنبه — انجام شد Connecticut State Police هر چند که مشخص نیست آنچه که آنها به دنبال به اداره پلیس محلی اعلام کرد در توییتر.

یونانی real-estate توسعه دهنده سعی در کشتن خود را با اتصال شلنگ به ماشین خود را به لوله اگزوز با موتور در حال اجرا در اطراف همان زمان او به دلیل در دادگاه به یاد بگیرند که آیا به قید وثیقه آزاد خواهد بود لغو و او می خواهم به پرتاب در زندان است.

با وجود وضعیت خود وثیقه شنوایی رفتم جلو چهارشنبه با قاضی حکم او به صورت re-دستگیری اگر و وقتی که او برمی گردد به دادگاه.

قاضی نیز بالا برده او را به قید وثیقه توسط $500,000 — به $6.5 میلیون نفر است. Dulos’ نوشته شده یک 6 میلیون دلار اوراق قرضه در Jan. 9 و منتشر شد و به بازداشت خانگی است.

پیوند اما در سوال بعد از این شرکت است که حمایت آن نخل باد بزنی ضامن نگرانی “عیوب در وثیقه” ارائه شده توسط Dulos: یعنی خود خوابگاه در فارمینگتون و جدید کنعان با توجه به مدارک دادگاه.

در ضمن این گزارش روز شنبه که سابق co-worker ” و “بهترین دوست” از Dulos به او کمک کرد تا در پست اصلی خود را اوراق قرضه.

آنا کاری کارولینای شمالی امضا $3 میلیون سفته و نوشت: دو چک جمعا به مبلغ 147,000 برای کمک به پوشش Dulos’ اوراق قرضه با توجه به سوابق به دست آمده توسط هارتفورد کورانت.

دو کار کرده بود و با هم در نیویورک شرکت مالی و کاری بود با Dulos شنبه قبل از اقدام به خودکشی این گزارش گفت: با استناد به منابع.

“این است که من درک و باور این دوستان قدیمی که توسعه یک دوستی سال پیش در محل کار و خارج از وفاداری به دوستی او کمک کرده است آقای Dulos,” Dulos’ وکیل هنجار Pattis مقاله گفت.

“همه ما باید به اندازه کافی خوش شانس را به مانند یک دوست وفادار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net