سی ورلد سرگرمی را چنگال بیش از $65 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی آن را متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد چگونه یک نیش “Blackfish” فیلم مستند را از آن کسب و کار است.

معامله scuttles محاکمه تعیین شده برای این ماه بیش 2014 کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام که متهم آبزی پارک اپراتور فریب سهامداران در مورد کسب و کار گلایه که به دنبال 2013 فیلم متهم سی ورلد سوء استفاده از امضای آن نهنگ نهنگ قاتل با نگه داشتن آنها را در اسارت.

اورلاندو فلوریدا-بر اساس شرکت ساخته شده است یک معامله برای حل این مورد بدون پذیرش هر گونه “تقصیر مسئولیت و یا تخلف” ورلد گفت: در یک شنبه نظارتی تشکیل پرونده. این شرکت گفت: این صندوق خواهد شد حل و فصل با حدود 45.5 میلیون دلار درآمد حاصل از بیمه و حدود 19.5 میلیون نقدی.

سی ورلد نیز حل و فصل جداگانه سهامداران مشتق دعوی ساخت اتهامات مشابه که آن را شکست خورده به سرمایه گذاران بگویید در مورد اثرات “Blackfish” با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. SeaWorld را “خاص راهبری تغییرات” به عنوان یک نتیجه از معامله و تشکیل پرونده می گوید.

دادگاه هنوز باید به تصویب هر دو شهرک سی ورلد گفت. سهام این شرکت شد تا حدود 1.1 درصد در اخبار در $36.04 به عنوان 12:17 p. m. روز شنبه.

شهرک فقط آخرین نشانه از خرید اینترنتی از “Blackfish” که ایجاد یک طوفان از تبلیغات برای سی ورلد و ناشی از حضور در پارک های آن را رها کنید.

سی ورلد و دو نفر از مدیران پرداخت می شود بیش از 5 میلیون دلار در یک سال 2018 حل و فصل با SEC که گفت: این شرکت می دانستم که این مستند تا به حال منجر به سود و فروش بلیط به نزول را تکذیب کرد اما این تاثیر تا آن را خیلی دیر شده بود. پس از شرکت در نهایت پذیرفته حضور داشتند کاهش یافت در پی این فیلم در اوت. 13, 2014, سهام 33 درصد کاهش یافت.

که به دنبال 2014 کلاس اقدام سهامداران کت و شلوار است که ادعا شده که سی ورلد موفق به افشای آن را نادرست برای مراقبت آن orcas و در ادامه به ویژگی های یک نهنگ که به زخمی و کشته شدن چندین مربیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su